A(z) weboldal.hu túl sokszor irányította át hibaüzenet a gyökérbe történő telepítés után

Több
5 éve 11 hónapja - 5 éve 11 hónapja #13377 Írta: boy
Egy ügyfelem localhoston elkészített oldalát telepítettem ATW (nem free) tárhelyre. A domain gyökérkönyvtárába telepítve chrome hibaüzenet: Az oldal nem működik
A(z) www.xxxxxxx.hu túl sokszor irányította át.

A linknél pedig ezt látom: httx://www.xxxxxxx.hu/index.php/hu/index.php/hu/index.php/hu/index.php/hu/index.php/hu/index.php/hu/index.php/hu/index.php/hu/index.php/hu/index.php/hu/index.php/hu/index.php/hu/index.php/hu/index.php/hu/index.php/hu/index.php/hu/index.php/hu/index.php/hu/index.php/hu/index.php/hu

Egy alkönyvtárba telepítve rendesen működik.

Másik gond az, hogy az adminon a komponenseknél csak három szerepel: Cimkék, Telepítés utáni üzenetek, Többnyelvű társítások. Ez mitől lehet, ill. hogy javítható. A kezelésben ott vannak a komponensek, csak így nem érem el...

-gf-
Utolsó szerkesztés: 5 éve 11 hónapja boy által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
5 éve 11 hónapja #13378 Írta: csezo
Ellenőrizd, hogy a joomla eredeti .htacces file-ja van-e a dokumentum gyökérben, valamint, hogy ne legyen ott a szolgáltató eredetileg elhelyezett index.html file-ja

Ha értékesnek találtad a hozzászólást, azt a "KÖSZÖNÖM" gombbal jelezheted.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
5 éve 11 hónapja #13380 Írta: boy
Ez a két dolog természetesen nem játszik közre...

-gf-

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
5 éve 11 hónapja #13388 Írta: kovacshazi
ATW free tárhely? A free tárhelyeknél sokszor gond van a .htaccess kezeléssel, illetve hogy nem engedélyezett a mod_rewrite.
A Joomla Globális beállításoknál az URL átírás engedélyezése opciót is állítsd IGEN-re

Segítség Joomla és VirtueMart webáruház készítéséhez, problémák megoldásában
www.webprogramok.hu

Joomladay2013 - Budapest, Hungary
www.joomladay.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
5 éve 11 hónapja #13392 Írta: Balázs

boy írta: ATW (nem free) tárhelyre

:)

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
5 éve 11 hónapja - 5 éve 11 hónapja #13393 Írta: Balázs
1. Ha a keresőoptimalizált hivatkozások ki vannak kapcsolva, akkor gondolom az oldal működik.
Miken lehetne még elgondolkozni? Ha egy alpmappában működik, akkor nem a szolgáltatónál van a probléma? Saját gépen, pl. Wampserveren is tudod reprodukálni a hibát?

2. Belefutottam már én is ilyen problémába, egy migrált oldal esetén, és ha jól emlékszem a Joomla! hivatalos fórumán volt rá működő megoldás, de pontosan nem tudom, hogy melyik bejegyzés volt.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu
Utolsó szerkesztés: 5 éve 11 hónapja Balázs által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!