Bővítmény telepítésénél Call to a member function get() on a non-object in administrator/templates/isis/error.php hiba

Több
7 éve 1 hónapja #11188 Írta: Lazarbibi
Sziasztok!

Bővítmény telepítésénél ha betallózok egy zip. kiterjesztésű fájlt, és a "Feltöltés & telepítésre" kattintok, akkor a következő hibaüzenetet kapom:

Fatal error: Call to a member function get() on a non-object in /home/lazaihu1/public_html/administrator/templates/isis/error.php on line 114

Sajnos én ezt nem tudom értelmezni, ha valaki segítene megköszönném.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 1 hónapja #11189 Írta: kovacshazi
Jó lenne ha megadnád milyen Joomla verziót használsz.
J3.6.5-ben nincs az isis sablon 114. sorában error-ra utaló kód. Az is lehet, hogy az isis sablon könyvtár tartalmát érdemes lenne újra felmásolnod.

Segítség Joomla és VirtueMart webáruház készítéséhez, problémák megoldásában
www.webprogramok.hu

Joomladay2013 - Budapest, Hungary
www.joomladay.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 1 hónapja #11205 Írta: Lazarbibi
Üdv!

Joomla! 3.0.1 verziót használok, régóta nem nyúltam az oldalamhoz, csak cikkeket írtam.
Pár új cikkemhez viszont hangmintát kéne bemutatnom, ezért akartam egy bővítményt felrakni.
Ami történhetett az idők folyamán, hogy a szolgáltató frissített új adatbázisra, ez nem tudom mennyire kavarhat be?

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 1 hónapja #11207 Írta: kovacshazi
A használt verziód, bocsánat de egy őskövület ráférne egy frissítés:
Joomla! 3.0.1 - Released on Tuesday, 09 October 2012 14:00

Megnéztem az Isis sablont és azon belül az error.php-t. Ha a szolgáltató váltott php-t akkor esetleg lehetséges emiatt a hiba, de azért mindenképpen próbáld meg az isis sablon könytárait felmásolni ismét a tárhelyre. Itt tudod letölteni a J3.0.1-et
downloads.joomla.org/cms/joomla3/3-0-1

Segítség Joomla és VirtueMart webáruház készítéséhez, problémák megoldásában
www.webprogramok.hu

Joomladay2013 - Budapest, Hungary
www.joomladay.hu
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Lazarbibi

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 1 hónapja #11242 Írta: Lazarbibi
Köszi, még megpróbálom azt a módszert, hogy kicsomagolom, felrakom a plugins könyvtárba, és a felfedezés opcióval hátha megtalálja.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 1 hónapja #11244 Írta: Lazarbibi
Sajnos nem bírtam megtrükközni, bár a felfedezés opcióval feltelepedett a bővítmény, de nem működik, és ha a beépülő modul kezelőben rákattintok, akkor ugyanez a hibaüzenet jön ki.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!