Van arra lehetőség, hogy magához a komponenshez rendeljek egy fejléc modult?

Több
7 éve 5 hónapja #10721 Írta: vargasz
Sziasztok!

Talán banális a kérdés, de egyszerűen órák óta nem tudom megoldani a problémát. Önkormányzatunk megvásárolt egy RocketTheme sablont, a Citadelt. Elkezdtem feltölteni a tartalmakat, és a sablont "személyre" szabtam, amennyire jelenleg szükséges, viszont a címkézéssel nem boldogulok. A megírt cikkeket folyamatosan címkéztem, létrehoztam egy címkefelhő menüpontot, csináltam egy modult is. Eddig minden probléma mentes, viszont, ha nem a menüponton keresztül kattintok egy címkére a felhasználói felületen, hanem a megcímkézett cikkben, akkor nem jelenik meg fejléc. Gantry 5-ös a sablon, és valójában szinte minden menüponthoz modul jeleníti meg a fejlécet. Van arra lehetőség, hogy magához a komponenshez rendeljek egy fejléc modult? Továbbá arra, hogy egy menüpont egyetlen címkét jelenítsen meg?

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 5 hónapja #10722 Írta: Balázs
Modul beállításai -> Modul hozzárendelése fül -> Csak a kijelölt oldalakon

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu
A következő felhasználók mondtak köszönetet: vargasz

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 4 hónapja #10756 Írta: kovacshazi
Vagy a regularlabs.com oldalról az Advanced Modul Managert használod. Lehet csak a PRO tudja, de nagyon jó.

Segítség Joomla és VirtueMart webáruház készítéséhez, problémák megoldásában
www.webprogramok.hu

Joomladay2013 - Budapest, Hungary
www.joomladay.hu
A következő felhasználók mondtak köszönetet: vargasz

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 4 hónapja #10785 Írta: vargasz

Balázs írta: Modul beállításai -> Modul hozzárendelése fül -> Csak a kijelölt oldalakon


Ez eddig tiszta. És ha egy modulon keresztül jutunk egy cikkhez, mondjuk itt: www.hangony.hu/hirekmen/cimkefelho/4-k%C...alkoztat%C3%A1s.html ,akkor minden tökéletes. Viszont, ha magában a cikkben kattintok, akármelyik cimkére, mondjuk itt: www.hangony.hu/hirekmen/33-ipari-kenderg...ejleszt%C3%A9se.html ,akkor se menü, se fejléc.

Nem lehet ennek a gantryhoz sablonhoz köze?

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 4 hónapja - 7 éve 4 hónapja #10786 Írta: Balázs
Igen, ezt logikailag át kell látni. :) Olyan cikk esetén, amely nincs egy (rejtett) menüpontban kilistázva, ahhoz nem tudsz modult hozzárendelni. Tehát érdemes egy (rejtett) menüpontban kilistázni stb., és ehhez menüponthoz is hozzárendelni a megjelenítendő modult.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu
Utolsó szerkesztés: 7 éve 4 hónapja Balázs által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: vargasz

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 4 hónapja #10805 Írta: vargasz

Balázs írta: Igen, ezt logikailag át kell látni. :) Olyan cikk esetén, amely nincs egy (rejtett) menüpontban kilistázva, ahhoz nem tudsz modult hozzárendelni. Tehát érdemes egy (rejtett) menüpontban kilistázni stb., és ehhez menüponthoz is hozzárendelni a megjelenítendő modult.


Akkor minden cikket jelenítsek meg egy rejtett menüpontban (Hol van ilyen opció?), egyesével, és ehhez a menüponthoz rendeljek egy fejléc és menü modult, ha jól értem? :)

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!