Plugin telepítése után a JHtml: :jquery nem támogatott hiba

Több
7 éve 5 hónapja #10659 Írta: necsa33
Sziasztok!

Ráfutottam egy fura dologra. Telepítettem egy 2.5-ös plugint egy régebbi oldalamra és élesítés után se az oldal, se az adminisztráció nem tölt be. "500 Oops... JHtml: :jquery nem támogatott. A fájl nem található. " hibaüzenetet ad.
Egy sima felugró reklámablak lett volna belőle.
FTP-n töröltem mindent (majdnem), egy régebbi mentésből visszatöltöttem, de sajnos jó néhány mappát nem enged törölni és az attribútumát sem engedi átírni. Az administrator mappát sikerült egy az egyben visszacserélnem, de így sem férek hozzá a felülethez.
Találkozott már ilyennel valaki? És ha igen, mi volt a megoldás?
Írtam a tárhelyszolgáltzatónak, de délelőtt óta nem kaptam választ.

előre is köszönöm

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 5 hónapja - 7 éve 5 hónapja #10660 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Plugin telepítése után a JHtml: :jquery nem támogatott hiba
Ha jól emlékszem a JHtmlJquery osztály csak a Joomla! 3.0-ban került bevezetésre. Az általad telepített bővítmény inkább már csak J! 3.0+ kompatibilis.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu
Utolsó szerkesztés: 7 éve 5 hónapja Balázs által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 5 hónapja #10661 Írta: necsa33
necsa33 válaszolt a következő témában: Plugin telepítése után a JHtml: :jquery nem támogatott hiba
Elképzelhető, de megnéztem újra a hivatalos oldalát és kiválasztható, melyik Joomlához szeretném letölteni. Es a leírásában is 2.5
.-öst írt a tömörítésben.
Lényeg, hogy közben megoldódott, a tárhelyszolgáltatóval való egyeztetés után. Sikerült kitörölnöm a plugin mappáját, utána minden szépen működött.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!