Keresőbarát URL beállítás után nem elérhető az oldal

Több
7 éve 10 hónapja #9831 Írta: bgabor
Sziasztok!
Localhoston XAMPP alatt beállítottam a keresőbarát URL-eket. Keresőbarát URL-címek és URL-átírás használata engedélyezve, htaccess.txt-t átneveztem .htaccess-re. Egy darabig rendben működött, de ma reggel töröltem a böngésző előzményeit és azóta nem érem el az oldalt. Administratorként sem. A Firefox a következő hibaüzenetet adja:
Az oldal nem megfelelően van átirányítva. A Firefox azt észlelte, hogy a kiszolgáló olyan módon irányítja át a kérést, hogy az soha nem fog teljesülni. Ez a probléma néha a letiltott vagy visszautasított sütik miatt jelentkezik.
Ha beírom, hogy pl. localhost/robi akkor a localhost/robi// könyvtárba vinne a böngésző.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 10 hónapja #9832 Írta: bgabor
bgabor válaszolt a következő témában: Keresőbarát URL beállítás után nem elérhető az oldal
Rossz nyomon jártam, megvan a megoldás. Az volt a gond, hogy a Beépülő moduloknál a Nyelvszűrőt engedélyeztem először. Ekkor viszont még a Nyelveknél a Tartalom nyelvek között a magyart nem vettem fel, ezért futott lukra az oldal és a localhost/robi// jött be (vagyis semmi) a localhost/robi/hu/ helyett. Szerencsémre volt mentésem és a leírásokból, többek közt Balázséból már a helyes sorrendet alkalmaztam.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 10 hónapja #9835 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Keresőbarát URL beállítás után nem elérhető az oldal
Szuper, én most olvastam a problémát, de akkor meg is oldódott. :)

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu
A következő felhasználók mondtak köszönetet: bgabor

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
6 éve 2 hete #13381 Írta: soslajos
soslajos válaszolt a következő témában: Keresőbarát URL beállítás után nem elérhető az oldal
Sziasztok!

Van egy weboldalam a bekesiiskola.hu/joomla címen érhető el. Még beta fázisban, de működik. A kérdésem az, hogy mitől lehet az, hogy ha bekapcsolom a keresőbarát url-eket és megnézek egy cikket, majd onnan eggyel feljebb szeretnék menni egy kategóriát, pl 2018. március akkor azt írja, hogy nem található...
Viszont ha kikapcsolom a keresőbarát URL-eket, akkor egyből működik, csak ugye sokkal értelmezhetetlenebb linkkel.

Ilyesmivel volt már másnak is gondja? :(

Így működik -> ( www.bekesiiskola.hu/joomla/index.php?opt...ory&id=40&Itemid=154 )
Így nem -> ( www.bekesiiskola.hu/joomla/index.php/hep...s-tanev/2018-marcius )

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
6 éve 2 hete #13382 Írta: csezo
csezo válaszolt a következő témában: Keresőbarát URL beállítás után nem elérhető az oldal
A keresőbarát URL-ek bekapcsolásával egyidejűleg a dokumentum gyökérben levő htacces.txt file-t át kell nevezni .htaccess -re. Ha ezt nem teszed meg, tipikusan ez a tünet

Ha értékesnek találtad a hozzászólást, azt a "KÖSZÖNÖM" gombbal jelezheted.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
6 éve 2 hete #13383 Írta: soslajos
soslajos válaszolt a következő témában: Keresőbarát URL beállítás után nem elérhető az oldal
Megtettem és mégis ez a hibaüzenet fogad... :(

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!