Keresőbarát url beállítása esetén a 'bővebben gomb' megnyomására egyes cikkek 404-es hibaoldalra futnak

Több
7 éve 11 hónapja #9625 Írta: boy
Alap beállításokkal és az alap .htaccess fájlt használva a következő híba jött elő:
Kategória blog nézetben egyes cikkek megjelennek a 'bővebben gomb' megnyomására, egyes cikkek meg 404-es hibaoldalra futnak, látszólag minden logikát nélkülöző módon. Ha letiltom a keresőbarát beállításokat, akkor meg minden tökéletes. Kérlek segítsetek megoldani!!

-gf-

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 11 hónapja - 7 éve 11 hónapja #9629 Írta: Balázs
1. Az alap SEF-et használod?
2. Az alap htaccess-t használod?
3. Csak a bővebben gomb megnyomásánál jön elő?
4. Régebben működött, esetleg valamilyen telepítés után dob csak hibát?
5. Van link az oldalra?

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu
Utolsó szerkesztés: 7 éve 11 hónapja Balázs által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 11 hónapja #9635 Írta: boy
Igen, mint írtam is alappal, és bővebben gomb megnyomásakor. Azért írtam, hogy nincs benne logika, mert a kategria 7 cikkéből 3-nál van ez, a többi jó. biztos jó volt, mert mikor felrakom a cikket ellenőrzöm, de utánna nyilván nem ellenőrizgetem. Telepíteni sem igazán telepítettem új plugint, max a frissítéseket. Most szóltak, hogy hiba van, ezért jött elő, lehet, hogy régebb óta fenn áll. A szegedi füvészkert oldala ez ( www.fuveszkert.u-szeged.hu ), de linket nem tudok adni a hibára, mert gyorsan kellett cselekedni, és felraktam a sh404SEF-komponenst, ami megoldotta a problémát. De attól még valós a hiba és jó lenne tudni az okát...

-gf-

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 11 hónapja #9636 Írta: Balázs
Esetleg abban a 3 cikkben nincs valamilyen beépülő meghívva, vagy valami speciális formázás? Az biztos, hogy ez nem globális probléma, mert akkor itt is előfordult volna, mivel a cikkek nagy százalékán van bővebben hivatkozás.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 11 hónapja #9638 Írta: boy

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 11 hónapja #9640 Írta: Balázs
Közben rám írt valaki, hogy nála is előfordult egy "Bővebben anomálisa", mégpedig ha div-ek közé tette a readmore-t, akkor hibásan jelent meg, de ha p-k közé, akkor működött neki.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!