Configuration.php módosítás után nem jelennek meg a modulok a főoldalon

Több
8 éve 1 hónapja #9135 Írta: kocsislaci
Configuration.php-ben kellett ideiglenesen beállítanom Memcached -t és azóta mióta visszaállítottam az eredeti, előtte mentett konfigurációs fájlt azóta a főoldalon a sidebar-b modulpozícióban lévő modulok nem töltődnek be... minden más oldalon pedig igen..

Mi lehet a probléma?

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
8 éve 1 hónapja #9136 Írta: Balázs
A gyorsítótárt ürítetted?

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
8 éve 1 hónapja #9137 Írta: kocsislaci
Szia!

Természetesen igen. Több böngésző alatt is próbáltam, a modulok megjelenítése "minden oldal" beállításon van! Mi lehet még a probléma? A beállítások megváltoztatásakor, még egy korábbi teszt aldomain törölve lett, de ez nem tudom mennyire befolyásolja ezt.


Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.


Köszönöm!

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
8 éve 1 hónapja #9138 Írta: Balázs
Melyik pozícióban kellene megjelennie a modulnak?

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
8 éve 1 hónapja #9139 Írta: kocsislaci
sidebar-b ebben is vannak a modulok, más menüből elérhető oldalakon megjelennek..

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
8 éve 1 hónapja - 8 éve 1 hónapja #9140 Írta: Balázs
Ott van az, csak le van csúszva a Tartalom komponens alá.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu
Utolsó szerkesztés: 8 éve 1 hónapja Balázs által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!