Configuration.php módosítás után nem jelennek meg a modulok a főoldalon

Több
8 éve 1 hónapja #9141 Írta: kocsislaci
Nah odáig nem is tekertem le tegnap este óta :(

Szerinted miért csúszott le, és hogy rakható vissza?

Nagyon köszönöm!

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
8 éve 1 hónapja - 8 éve 1 hónapja #9142 Írta: Balázs
Lehetséges, hogy valamelyik másik bővítmény csúsztatta le. Például, ahol nem jelenik meg a Starlite Notification Bar, ott nem csúszik el. Azt kellene kipróbálnod, hogy ha kikapcsolod a főoldalon, akkor minden rendben lesz-e?

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu
Utolsó szerkesztés: 8 éve 1 hónapja Balázs által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
8 éve 1 hónapja - 8 éve 1 hónapja #9143 Írta: kocsislaci
[strike]Starlite Notification Bar tiltottam mindenhol, de semmi nem változik, töröltem ismét a gyorsítótárat, de semmi... . Azt nem értem a többi oldalon miért jó?

Ha letiltom az összes sidebar-b pozícióban lévő modult akkor maga a modul hely is eltűnik, és a cikkek mérete lesz szélesebb... akármit teszek a sidebar-b pozícióba rögtön ott lesz a helye, de maga a modul lent lesz látható :(

Ha új modult hozok létre abba a pozícióba, akkor sem jó, azt is a cikkek alá pakolja...[/strike]

Persze nem is itt kellett keresni a problémát.... Egy cikkben van valami ami ezt okozza..... de még nem tudom mi, a cikk konkrétan meg van!

A bővebben gomb okozza... valami nem tetszik neki.. Bárhová, bármelyik cikkbe rakom ez történik :( Ez mitől van? Ez a funkció pedig nagyon kellene.

Korábbi oldalakon lévő korábban létrehozott cikk esetén nem tolódik el a sidebar-b pozíció... hát én ezt már nem értem

Joomla 3.4.8
Utolsó szerkesztés: 8 éve 1 hónapja kocsislaci által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
8 éve 1 hónapja #9144 Írta: Balázs
Akkor valószínűleg vmilyen cikken belüli formázás lesz a probléma forrása.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
8 éve 1 hónapja - 8 éve 1 hónapja #9145 Írta: kocsislaci
Nem sajnos.... Ha egy korábbi cikkbe helyezek el bővebben gombot és odalapozok, akkor ugyan ez a hiba...de csak azon az oldalon. Korábban meglévő bővebben gombok nem okoznak problémát :(

Így jön létre a bővebben kód:
Code:
<hr id="system-readmore" /> <p>&nbsp;</p>

pedig ugyan az a kód mindenhol a régiekben is :(
Utolsó szerkesztés: 8 éve 1 hónapja kocsislaci által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
8 éve 1 hónapja #9148 Írta: Balázs
Véleményem szerint ez a kód magában biztos nem okozhatta. Mondjuk most bővebben gombot se látok.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!