A telepítő nem tudja folytatni, amíg a fájlfeltöltések engedélyezettek a kiszolgáló számára hiba

Több
8 éve 3 hónapja #8754 Írta: Zotius
Nem tudok rájönni, hogy ezt a szituációt hol, hogyan kell megoldani:
Ha egy összetevőt a "Telepítés csomagfájlból" módszerrel telepíteném, ezt a hibaüzenetet kapom az egyik, általam támogatott oldalnál:

Ezt esetleg csak a szolgáltató tudja kiküszöbölni?
(Az oldal a netmask.hu-nál üzemel, és az Installatron telepítővel lett telepítve.)
Jobb híján most mindig a "Telepítés url címről" módszert kell használni, a tmp mappába ftp-n feltöltött fájl elérési útvonalának beirogatásával... :(
Nagyon bosszantó.
Mellékletek:

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
8 éve 3 hónapja #8755 Írta: Balázs
Alacsony upload_max_filesize?

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
8 éve 3 hónapja #8759 Írta: Zotius
upload_max_filesize = 64M
Azt hiszem, ez untig elég... :)
A hibaüzenet szerintem nem erre vonatkozik.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
8 éve 3 hónapja #8760 Írta: Balázs
Meglehetősen nagyon furcsa egy hiba, mivel rákerestem én is, és ilyen Joomla! 1.5 körüli fórumbejegyzésekből találni 1-2 db-ot, de egyiknél sincs konrkét megoldás, a hibaüzenet pedig nem igazán egyértelmű, hogy hol is kezd el a nyomozást.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!