Hogyan lehet megoldani htaccess-szel, hogy a külön mappban található webáruház se kapja meg a www-s előtagot?

Több
9 éve 4 hónapja #6150 Írta: lionsweb
Üdv Mindenkinek.

Olyan problémám lenne hogy van egy honlapom. a domain fő könyvtárában vannak php fájlok. (ezzel még semmi gond). A fő könyvtárban találhat egy mappa és ezen belűl a joomla ami webshopot tartalmaz. Tehát www.valami.at/shop
Na most a domain főmappájában sikerült megcsinálni hogy a www. előtagot levegye .htaccess fájlal. Ez lenne a következő a joomla rendszerén is hogy a www. elő tagot levegye tehát ne www.valami.az/shop legyen hanem valami.at/shop.
Itt is beillesztettem azt a kódot a .htaccess fájlba amit a fő könyvtárba de itt nem működik. Valami megoldás esetleg?

Köszi előre isl

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
9 éve 4 hónapja - 9 éve 4 hónapja #6151 Írta: Zotius
Ha Te vagy tárhelynek is az adminisztrátora, akkor célszerű lenne egy aldomaint csinálni a shophoz: shop.valami.at
Erre működne a főkönyvtárban lévő .htaccess beállítás is.
Utolsó szerkesztés: 9 éve 4 hónapja Zotius által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: lionsweb

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
9 éve 4 hónapja #6176 Írta: lionsweb
Igen egyszerűbb lenne de akkor mindenhol át kellene írni a linkeket. hírlevelek stb....

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
9 éve 4 hónapja #6191 Írta: Zotius

lionsweb írta: Igen egyszerűbb lenne de akkor mindenhol át kellene írni a linkeket. hírlevelek stb....

Nem vagyok ebben annyira biztos. Úgy tudom, az oldalon belüli linkek relatív hivatkozással működnek, nem?
Vagy szándékosan abszolút hivatkozásokkal dolgozol?

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!