Hogyan távolíthatom el megfelelően a feltelepített Joomla! bővítményeket?

Több
9 éve 8 hónapja #5459 Írta: Balázs

Babse írta: Sziasztok,

Ha újra feltölteném a Bővítménykezelővel a helyes Zip file-t , akkor az felülírja a régit (mármint a korábban feltöltött komponenst és modult) az oldalon, vagy előbb le kell szednem a korábbit és úgy próbálkozzak?

Előre is köszönöm a segítséget!


Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
9 éve 8 hónapja #5460 Írta: Balázs
Nem mindegyik bővítmény támogatja azt, hogy még egyszer önmagára telepítődjön, így lehet, hogy ilyen esetben hibát fog dobni a Joomla.!

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
9 éve 8 hónapja #5461 Írta: Balázs

Babse írta: Ahogyan írtad lehet, hogy nem támogatott a felülírása a régi verziónak: hogyan tudom a korábban feltöltött anyagokat maradéktalanul törölni?
Komponens,modul törlése szükséges - a modul törlését a Modulkezelőben tudom megoldani, ugye? A Komponens hogyan törölhető...? Ilyet még nem csináltam.

Köszönöm!


Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
9 éve 8 hónapja #5462 Írta: Balázs
Minden bővítményt a Bővítmények -> Bővítménykezelő -> Kezelés menüpont alatt lehet megfelelően eltávolítani.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
9 éve 8 hónapja #5463 Írta: Balázs

Babse írta: Ezt az eltávolítást már korábban is próbáltam (csak azt hittem rosszul) - a lenti hibaüzenetet kapom. A 3. elem a modul lenne, amit úgy látszik nem sikerül maradéktalanul "kiírtani" :(

Üzenet

A függvénytár eltávolítása sikerült.
A komponens eltávolítása sikerült.
Hiba történt a eltávolításakor.

Amelyre azt írja, hogy sikerült, az tényleg nincs ott. Ha a modulkezelőben keresem a 3. elemet, azt sem látom, mégis hibát jelez. Nekem nincs több ötletem, hogy mi lehet még rossz :unsure:
Mit tehetnék még?


Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
9 éve 8 hónapja - 9 éve 8 hónapja #5464 Írta: Balázs
A válasz roppant egyszerű: Mivel telepítőcsomagot telepítettél, amely tartalmazhat egyéb bővítményeket is, és ha sorba kijelöld az összetevőket ebben az esetben legyen ez 3 darab, akkor ha a második maga a komplett csomag, akkor a harmadik részegységre már hibát dob, mivel ez már nem létezik, mivel előtte törölve lett a "fő" csomaggal együtt. Ettől függetlenül a bővítmény még el lett távolítva megfelelően.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu
Utolsó szerkesztés: 9 éve 8 hónapja Balázs által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Babse

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!