Hogy tudom beállítani, hogy az oldalt csak regisztrált tagok láthassák

Több
9 éve 8 hónapja #5442 Írta: djpisti
Szeretném beállítani az oldalt, hogy csak regisztrált felhasználók lássák, még a menüket is hiába állítottam be mindent registered.re ugyanúgy látni mindent.
Meg elszeretném tűntetni a regisztráció és a jelszóemlékeztető gombokat

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
9 éve 8 hónapja #5446 Írta: Balázs
Mármint a teljes oldalt, vagy csak az egyes elemeit? A Felhasználókezelő beállításaiban lehet tiltani egyes értékeket.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu
A következő felhasználók mondtak köszönetet: djpisti

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
9 éve 8 hónapja - 9 éve 8 hónapja #5449 Írta: Isodius
Szia!

Ahogy Balázs is utalt rá, a felhasználókezelő beállításaiban, a Komponens fülön belül, az első paraméter a "Felhasználói regisztráció engedélyezése". Ha ezt "nem"-re állítod, akkor csak bejelentkezni fog tudni a látogató, illetve csak jelszóemlékeztetőt tud kérni.

Az egyes menüknél mind a kategóriát, illetve cikket, amire a menü mutat, mind magát a menüt "regisztrált" jogosultságra állítva elvileg csak bejelentkezés után jelennek meg a kívánt elemek.

Nálam is vannak ilyen beállítások, sőt, bizonyos menük csak adminbejelentkezéskor jelennek meg, és minden tökéletesen működik. (De létrehozhatsz külön menüt is, ami csak bejelentkezés után lesz látható.)
Utolsó szerkesztés: 9 éve 8 hónapja Isodius által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: djpisti

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
9 éve 8 hónapja #5450 Írta: djpisti
Üdv az egész oldalt szeretném.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
9 éve 8 hónapja #5452 Írta: Balázs
És kézzel adnád hozzá a felhasználókat utólag?

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
9 éve 8 hónapja #5456 Írta: Isodius
Ilyen oldalt is csináltam már, és hasonló kérdést tettem fel, amire Balázs és Kisgal adott használható kiindulópontot: Főoldalon csak bejelentkezés lehetősége
A következő felhasználók mondtak köszönetet: djpisti

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!