Nem tudok belépni az admin felületre

Több
9 éve 11 hónapja #4999 Írta: batkulus
batkulus válaszolt a következő témában: Nem tudok belépni az admin felületre
Itt küldöm a képernyőképet, és szeretném megköszönni a segítséget és a türelmet.
Mellékletek:

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
9 éve 11 hónapja #5000 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Nem tudok belépni az admin felületre
Amire neked szükséged van az legeslegalul a kibontás vagy kicsomagolás gomb, a többi maradhat alapértelmezett értéken.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu
A következő felhasználók mondtak köszönetet: batkulus

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
9 éve 11 hónapja - 9 éve 11 hónapja #5003 Írta: batkulus
batkulus válaszolt a következő témában: Nem tudok belépni az admin felületre
Már próbáltam úgy is, és bár tovább lép a kitömörítésre, de szemmel láthatóan nem történik semmi a percek elteltével sem. Ezért is gondoltam, hogy valami baj lehet az ftp kapcsolattal.
Utolsó szerkesztés: 9 éve 11 hónapja batkulus által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
9 éve 11 hónapja #5004 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Nem tudok belépni az admin felületre
Alapesetben, ha van egy működő Wampservered, és bemásolod a biztonsági másolatodat (jpa/zip fájl) a megfelelő struktúrába, majd mellé dobsz egy kickstart.php-t, majd meghívod ezt a fájt a böngészőben, és minden más módosítás nélkül nélkül csak a kibontás gombra kattintasz, akkor el kell hogy kezdje a Joomla! telepítését, először a fájlok másolásával aztán pedig az adatbázis felépítésével.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu
A következő felhasználók mondtak köszönetet: batkulus

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
9 éve 11 hónapja #5012 Írta: batkulus
batkulus válaszolt a következő témában: Nem tudok belépni az admin felületre
Köszönöm szépen a segítséget, sikerült megoldanom a problémát.
A kickstart.php én a honlap szerverén próbáltam elindítani, mert gondoltam itt kell feltelepítenem.
Miután láttam, a beírásod fogtam a wampservert, létrehoztam az adatbázist, a könyvtárat a felmásolt joomlával, beletéve a kickstart.php. A lap mentését pillanatok alatt feltette. Ezt fogtam, a fájlokat felmásoltam a tárhelyre, az adatbázist importáltam, és a configuration.php-ben megáltoztattam az adatokat majd azt is felmásoltam..és láss csodát!! Sokat tanultam belőle..

Köszönöm mégegyszer

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!