Hogyan tudom eltávolítani a bejelentkezés modulból a titkos kulcsot?

Több
10 éve 1 hónapja #4301 Írta: BlackHeart
Sziasztok!

Egy kicsit összetett problémám van (vagy legalábbis nekem annak tűnik).
Az oldalon egy olyan funcióra van szükségünk, hogy a tagok egy menüpontott csak bejelentkezés után érhessenek el. Ezzel nincs is gond.
Azonban regisztrációt nem akarunk engedni. Csak egy felhasználónév és jelszó lene létrehozva amit a csapat tagjai ismernek, és ezzel érhetik el ezt a menüt.
Ehhez szeretném egy kicsit a login modult átalakítani és ezzel kapcsolatban kérnék tanácsot. A modulban most a felhasználónév és jelszó mellett megjelenik egy "titkos kulcs" mező és "Elfelejtette jelszavát?", "Elfelejtette felhasználónevét?" linkeke ezeket hogyan lehet egyszerűen kikapcsolni?
(A titkos kulcs elég zavaró. A jelszó emlékeztetőt meg nem akarjuk, hogy használják.)
Joomla 3.2.2 használok, és Rockettheme Fresco sablon van telepítve.

Köszönöm a segítséget!

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
10 éve 1 hónapja #4308 Írta: Balázs
A modul beállításiban tudod paraméterezni az a megjelenítendő mezőket.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu
A következő felhasználók mondtak köszönetet: BlackHeart

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
10 éve 1 hónapja #4311 Írta: BlackHeart
BlackHeart válaszolt a következő témában: Hogyan tudom eltávolítani a bejelentkezés modulból a titkos kulcsot?
Köszönöm! Kicsit tudnál még abban segíteni, hogy ezeket hol találom, mert erre nem jöttem még rá. Két részből áll a dolog. A sablonon belül lehet egy bejelentkező gombot elhelyezni, és mellé engedélyezni kell a login modult. Az alap joomla mobul van engedélyezve, de ennek a beállításaiban nem találom a hogy hol tudom kikapcsolni.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
10 éve 1 hónapja #4314 Írta: Balázs
Megnéztem:
A beépülőmodul-kezelőben kell tiltani a kétlépéses azonosításhoz tartozó pluginokat: Google és a Youbikey stb.
A felhasználók beállításaiban pedig Nem értékre kell állítani a Felhasználók regisztrálásának engedélyezése opciót.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu
A következő felhasználók mondtak köszönetet: BlackHeart

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
10 éve 1 hónapja #4316 Írta: BlackHeart
BlackHeart válaszolt a következő témában: Hogyan tudom eltávolítani a bejelentkezés modulból a titkos kulcsot?
A kétlépéses hitelesítésel kapcsolatos beépülőket mindent kikapcsoltam, illetve felhasználók regisztrálásának engedélyezése is nemre van állítva. Az utóbbit már korábban kikapcsoltam. A titkos kulcs és az elfelejtett linkek továbra is megvannak.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
10 éve 1 hónapja - 10 éve 1 hónapja #4319 Írta: Balázs
rt_fresco-custom.css-be dobd bele a sablon css mappájába (ha nincs ilyen, akkor hozd létre magát a fájl a következő tartalommal):
Code:
#form-login-secretkey {display:none;} #login-form ul {display: none;}

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu
Utolsó szerkesztés: 10 éve 1 hónapja Balázs által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: BlackHeart

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!