Éles szerveren hibába fut a főoldal, ha nem jelenítem meg a menüpontokhoz társított cikkeket

Több
10 éve 2 hónapja - 10 éve 2 hónapja #3905 Írta: csonti
Telepítettem a joomla 3.2.1-et. Működik is majdnem minden. Miután létrehoztam a menüpontokat és a cikkeket hozzárendeltem, csak azok jelennek meg, amit a főoldalon is közzéteszek. Ha nem teszem közzé a főoldalon, hibaüzenetet kapok( melléklet). Már nem tudok mit kitalálni.
Az előző verziókban így simán működött, de most már nem tudok mit kitalálni.
Wamp szerveren működik, éles szerveren (dataglobe) jelentkezik a hiba.
Előre is köszönöm a segítséget!
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 10 éve 2 hónapja csonti által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
10 éve 2 hónapja #3906 Írta: Balázs
Mit értesz azon, hogy közzéteszed? Kiemelté teszed az adott cikket?

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
10 éve 2 hónapja #3908 Írta: csonti
Igen. Csak a kiemelt cikkek jelennek meg.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
10 éve 2 hónapja #3911 Írta: Balázs
Mi van akkor ha más típust adsz meg a főoldal menüpontnak, olyat amely nem a kiemelt cikkeket jeleníti meg. Egyébként a menüpontokhoz hozzárendelt cikkek is kiemeltek?

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
10 éve 2 hónapja - 10 éve 2 hónapja #3921 Írta: csonti
Más típusú menüpontnál is ugyanaz a helyzet. Csak akkor jelenik meg a cikk, ha a főoldalon (vagy címlapon) teszem közzé. Ha nem címlapos az írás - hibaüzenet. (Mintha a weblapok közti hivatkozások nem működnének)
Próbáltam ugyanazt a joomla csomagot wamp szerveren - minden működik.
Próbáltam éles szerveren másik weblaphoz (másik domain névhez) - ugyanúgy hibaüzenet.
Több weblapot kezelek (mind dataglobe-os), mindnél ebbe a hibába ütközök. Az előző joomla verzióknál minden rendben volt, ezért állok most tanácstalanul. :(
(Megnéztem több tutorialt, azok alapján is próbálkoztam - semmi. Próbáltam framework-öket (Helix, Gentry)-ugyanaz.)
Utolsó szerkesztés: 10 éve 2 hónapja csonti által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
10 éve 2 hónapja #3922 Írta: Balázs
Kereső-optimalizálás be van kapcsolva? Ha kikapcsolod akkor is dob hibaüzenetet?

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu
A következő felhasználók mondtak köszönetet: csonti

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!