Nem látja az alaprendszer a frissítéseket (A Joomla! naprakész!) hiba

Több
10 éve 3 hónapja #3716 Írta: Zotius
Újabban már nem divat a telepített honlap frissítő komponense? A 2.5.16 azt írja, hogy a Joomla naprakész... :huh:

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
10 éve 3 hónapja #3717 Írta: Balázs
Most tesztképpen Wampserveren megnéztem egy Joomla! 2.5.9 esetén mit produkál és felajánlotta a legújabb frissítést. Ezek alapján, nem lehetséges, hogy valamilyen szerver beállítás lehet a ludas?

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
10 éve 3 hónapja #3723 Írta: Zotius
Több site-on is Joomlát kezelek, mindegyiknél a hosszú távú (ajánlott) beállítások vannak, mint default, ez soha nem volt módosítva.
Talán ezeket kellene most módosítani, esetleg "egyedi URL"-re? Régebben pedig működött... :(

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
10 éve 3 hónapja #3725 Írta: Balázs
Más bővítményfrissítések megjelennek vagy csak az alaprendszeré nem?

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
10 éve 3 hónapja #3731 Írta: Zotius
A NoNumber bővítménykezelő hibátlanul jelzi, ha van valamiből frissítés, meg - ha jól emlékszem - az új nyelvi fájlok megjelenését is szokta jelezni

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
10 éve 3 hónapja #3733 Írta: Balázs
Azért érdekes, mert valakinek meg a 3.2.1-et nem jelezte, de nekem meg igen. Localhoston teszteltem ott is ment, ezért is gyanakodtam valamilyen szerver(szolgáltatói) problémára.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!