FTP réteg engedélyezése

Több
10 éve 4 hónapja #3558 Írta: boy
boy válaszolt a következő témában: FTP réteg engedélyezése
Úgy tűnik a Safe Mód ki van kapcsolva


-gf-
Mellékletek:

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
10 éve 4 hónapja #3560 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: FTP réteg engedélyezése
Valószínűleg más típusú probléma állhat fent. Próbáljuk meg előröl kezdeni a hiba feltérképezését. Kapcsold ki az FTP réteget, majd a Rendszer -> Globális konfiguráció -> Kiszolgáló -> Hibajelentés -> Maximális vagy fejlesztés szintre állítani, majd ezek után milyen hibát dob egy bővítmény telepítése esetén?

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
10 éve 4 hónapja #3561 Írta: boy
boy válaszolt a következő témában: FTP réteg engedélyezése
Biztosan jól írtad? Globális konfig ->Rendszer-> Hibakereső beállítások - ilyet találtam. Itt a Rendszer hibakeresés-t bekatt, és alul kijött egy hibakereső konzol. Ezt keressük?

-gf-

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
10 éve 4 hónapja #3562 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: FTP réteg engedélyezése
J 2.5.x esetén, Webhely -> Globális konfiguráció -> Kiszolgáló -> Kiszolgáló beállításai -> Hibajelentés -> Maximális vagy Fejlesztés

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
10 éve 4 hónapja #3563 Írta: boy
boy válaszolt a következő témában: FTP réteg engedélyezése
Bocsi... Szóval a fejlesztésre kapcsolva egyből ezt láttam felül:
Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /var/www/medcentrum/centrum/plugins/system/webfonts/helpers/utilities.php on line 11
De mivel az egész nyitóoldalt teliszemetelte levettem maximálisra.
Componens telepítéskor csak annyit ír: Nem nyitható meg az archívum.
Viszont a filyelmeztetésekre rákattintottam kíváncsiságból.
A PHP ideiglenes könyvtára nincs beállítva.
A PHP egy ideiglenes könyvtárat használ a feltöltött fájl tárolására mielőtt azt átadná a Joomla!-nak. Ha ez nincs beállítva és hibajelenségek tapasztalhatók a manifest fájlok vagy a feltöltött fájlok érzékelésével kapcsolatban, be kell állítani a PHP ideiglenes (temp) könyvtárát a php.ini fájlban, amely feltehetően megoldja a problémát.

Ez lehet a baj?

-gf-

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
10 éve 4 hónapja #3564 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: FTP réteg engedélyezése
Valószínűsíthetően igen.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!