Hogyan tudok sitemap xml-t kigenerálni az Xmap segítségével?

Több
12 éve 4 hete - 12 éve 4 hete #433 Írta: tibor16
Az Xmap-ot már tegnap feltettem.
Szépen ott üldögél, de nem tudom, de nem jövök rá, hogy kell kigeneráltatni.
A menüpontja is megjelenik a komponensek alatt, de ha felhozom, semmi nincs alatta...nincs mit kijelölni. A beépülőknél engedélyezve van.
Nézem az ÚJ funkciót - akkor meg be akarja tenni a menübe - én pedig nem szeretném! - teljesen bele vagyok már ebbe "kettyenve"... Csak egy sitemap.xml-t szeretnék a lap gyökerébe meg egy robots.txt-t. Nem értem...

Tudom, ... vagyok, de kérek egy kis segítséget.
Utolsó szerkesztés: 12 éve 4 hete Balázs által. Indoklás: Csináltam a témának új kategóriát (Xmap).

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
12 éve 4 hete - 12 éve 4 hete #436 Írta: Zotius

tibor16 írta: ...
Tudom, ... vagyok, de kérek egy kis segítséget.

Rövidesen küldök neked egy e-mailt az Xmap használatával és a Google-ba való beküldéssel kapcsolatban.
Hogy mások is okulhassanak belőle, esetleg irományom rövidített változatát majd itt is közzéteszem. Remélem, terjedelme miatt talán nem bannol ki érte Balázs :)
Utolsó szerkesztés: 12 éve 4 hete Zotius által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
12 éve 4 hete #437 Írta: Balázs
Ne aggódj, azért biztosan nem bannol ki senki, hogy leírásokat teszel közzé! :)

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
12 éve 3 hete #452 Írta: Zotius
Egy kérdés erejéig visszatérve a témára:
Nekem sikerült beüzemelni az Xmap-ot, kiválóan mutatja az oldaltérképet a menüből kiindulva, több alkategória mélységig is. Tibornak viszont mindezt az Xmap csak az első szintig hajlandó megtenni.
Próbáltam segíteni neki, de nem sikerült.
Valaki tudna tippet adni, mi lehet a gond?

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
12 éve 1 hete #564 Írta: tibor16
Bocsi, hogy nem hagyom "elmerülni" a témát...
de ha most, annál a munkánál, amit készítettem, nem is olyan fontos, - a következőben nagyon kellene. Közösségi oldal lévén, nagyon fontos, hogy működjön majd ez a plugin.

Ha esetleg volna valami tipp - arra nézve, hol lehet a hiba...
Küldök egy levelet priviben is...

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
12 éve 1 hete - 12 éve 1 hete #567 Írta: Balázs

Zotius írta: Egy kérdés erejéig visszatérve a témára:
Nekem sikerült beüzemelni az Xmap-ot, kiválóan mutatja az oldaltérképet a menüből kiindulva, több alkategória mélységig is. Tibornak viszont mindezt az Xmap csak az első szintig hajlandó megtenni.
Próbáltam segíteni neki, de nem sikerült.
Valaki tudna tippet adni, mi lehet a gond?


Én is megpróbáltam, de itt a Joomlabson egyáltalán nem sikerült beüzemelnem elsőre. Nem generál ki egyenlőre semmit sem.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu
Utolsó szerkesztés: 12 éve 1 hete Balázs által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!