JEvents esemény ismétlődések frontenden való szerkesztése!!!

Több
6 éve 1 hónapja #13256 Írta: holloro
Sziasztok!
A következő problémába ütköztem Jevents használatakor melyre nem bírok rájönni.
Létre hoztam, egy külön jogosultság és felhasználói csoport beállítást rádiónk munkatársai számára.
A lényeg, hogy a Frontend felületen ha rá klikkelnek belépés után itt a műsorvezető joggal rendelkező kollégák:
lepesradio.hu/musorterv/
akkor miután ráklikkelnek, egy műsorra (Eseményre), ha a Szerkesztés gombra kattintanak, ne popup ablak jelenjen meg, ha nem új ablakban _blank formájában közvetlen a szerkesztés ne a különbféle lehetőségeket sorolja fel pl: Esemény szerkesztése, Esemény ismétlődéseinek szerkesztése, Esemény ismétlődés törlése stb.
Ha nem az adott esemény ismétlésének szerkesztési ablaka jelenjen meg.
Már megtaláltam a JEvents komponens com_jevents/views/defaults/helpers/defaulteventmanagementbutton.php
fájl 8. sorában ezt a hivatkozást:
<a href="#my-modal" data-bs-toggle="modal" data-bs-target="#action_dialogJQ<?php echo $row->rp_id();?>" title="<?php echo JText::_('JEV_E_EDIT', true); ?>">
<?php echo JHtml::image('com_jevents/icons-32/edit.png',JText::_("JEV_E_EDIT"),null,true); ?>
</a>

Valamint megtaláltam azt a .php fájlt melynek neve: defaulteventmanagementdialog.php a 112-ik sorában azt a hivatkozást ami ha megjelenik a felugró ablak rá lehet kattintani viszont azt hijába áthelyeztem a button.php fájlba (kicseréltem az előbbire, megjelent a hivatkozás viszont nem működik!
A defaulteventmanagementdialog.php fájl 112 sora:
<a href="<?php echo $editRepeatLink;?>" id="edit_reccur" title="edit event" ><?php echo $editRepeatImg; ?><?php echo JText::_( 'EDIT_REPEAT' );?></a><br/>
Hogyan tudnám ezt megoldani?
Nagyon fontos lenne, mert enélkül a látássérült kollégák nem tudják kezelni a webfelület segítségével a JEvents komponenst.
Ja és a popup-ot kikapcsoltam, de akkor is különálló kis ablakban jeleníti meg a választási lehetőségeket!
Várom mihamarabbi válaszotokat és előre is köszönöm a gyors segítséget!
Üdv:
Robi

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
6 éve 1 hónapja #13259 Írta: holloro
holloro válaszolt a következő témában: JEvents esemény ismétlődések frontenden való szerkesztése!!!
Sziasztok!
Nem vagyok, egy türelmetlen ember de érdeklődnék, hogy valaki tud esetleg megoldást a problémámra?

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
6 éve 1 hónapja #13260 Írta: Zotius
Zotius válaszolt a következő témában: JEvents esemény ismétlődések frontenden való szerkesztése!!!
Próbáld meg az url beidézett kódjában a
Code:
data-bs-toggle="modal"
tulajdonságot
Code:
data-bs-toggle="blank"
-ra módosítani. Ez felelős a modális megjelenítésért.
Ha esetleg nem működne, ellenőrizd, hogy a "data-bs-toggle" milyen értékeket vehet fel.
Továbbá, ha a kódban vagy kénytelen piszkálni a jó megoldás elérése érdekében, akkor ezt sablon felülírásként csináld, mert egyébként egy esetleges JEevents frissítésnél a belepiszkálással végzett módosítások elveszhetnek.

Egyébként pedig, légy szíves ne kiabálj – felesleges a 3 felkiáltójel a tárgyban. :D

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!