JoomlaCK - A bővítmény beállításinál a következő hibát kapom: PLG_JCK_XML_DESC

Több
10 éve 1 hónapja #4544 Írta: dmc
telepítettem
leszedném vagy beállítanám de nem férek hozzá vagy letörölném de a bővítménykezelőhöz se férek hozzá

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
10 éve 1 hónapja #4547 Írta: Balázs
Keresd meg FTP-n a mappáját, nevezd át vagy töröld. Törlés esetén PhpMyAdmin-ban is törölheted az extension táblából.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
10 éve 1 hónapja #4548 Írta: dmc
És bővítményt miért nem tudok telepíteni?
Ha rákattintok akkor egy fehér oldal jön be és kész.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
10 éve 1 hónapja #4550 Írta: Balázs
Állíts be a Globális konfiguráció -> Kiszolgáló beállításai -> Hibajelentés funkciót Maximálisra. Ír ki ilyenkor valamit telepítés esetén?

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
10 éve 1 hónapja #4551 Írta: dmc
Én már nem értem az egészet!
Ftp n meg phpmayadminbe letöröltem a dolgot mindenhonnan erre így jelenik meg a admin főoldal:



Bővítményt ugyanúgy nem tudok telepíteni az Iframe nem jelenik meg már nem tudom mit csinálja vagy mit állatiasak be hogy jó legyen.
Bekapcsoltam amit ajánlottál de nem látom hogy meg jelent volna bár mi is.
Mellékletek:

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
10 éve 1 hónapja #4554 Írta: Balázs
Van biztonsági mentésed a biztonsági bővítmény telepítése előttről? Ha, igen akkor lehet, hogy érdemes lenne visszarakni. Nem tudom, hogy a bővítmény hány beépülőmodulból stb. és mit tilthat le ha nem látja a többit. Persze ezek csak találgatások.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!