Kereskedelmi és bolt bővítmények

Hol lehet kikapcsolni a VM rendszer-üzeneteket?

Több
11 éve 9 hónapja - 11 éve 9 hónapja #820 Írta: sakabra
Hol lehet kikapcsolni a VM rendszer-üzeneteket? téma létrehozva sakabra által
Ha egy terméket a kosárba teszek, akkor mindig villog a rendszerüzenet, hogy sikeresen a kosárba került. Vagy ha a kosárnál frissítek, akkor mindig ott a rendszerüzenet, hogy sikeresen frissítve... Ezt hol lehet kikapcsolni?
Utolsó szerkesztés: 11 éve 9 hónapja sakabra által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
11 éve 9 hónapja #822 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Válasz: Hol lehet kikapcsolni a VM rendszer-üzeneteket?
Én bementem a kosárba és ott frissítés után, nálam már egyszer sem írta ki. Én alapértelmezett Beez2 sablonnal próbáltam.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
11 éve 9 hónapja #824 Írta: sakabra
sakabra válaszolt a következő témában: Válasz: Hol lehet kikapcsolni a VM rendszer-üzeneteket?
Megnéztem Beez2 sablonnal is, de nekem ott is kiírja.
Egy másik oldalamnál is ugyanez a helyzet. :S

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
11 éve 9 hónapja #825 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Válasz: Hol lehet kikapcsolni a VM rendszer-üzeneteket?
Linket esetleg tudsz feldobni?

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
11 éve 9 hónapja #826 Írta: sakabra
sakabra válaszolt a következő témában: Válasz: Hol lehet kikapcsolni a VM rendszer-üzeneteket?
persze, szerintem ismerős lesz! ;)
SziShop

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
11 éve 9 hónapja #827 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Válasz: Hol lehet kikapcsolni a VM rendszer-üzeneteket?
És ez Joomla 2.5 és VM 2?

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!