A postázó átírja a root könyvtár jogosultságot?

Több
5 éve 2 hónapja #14617 Írta: Quwick
Quwick válaszolt a következő témában: A postázó átírja a root könyvtár jogosultságot?
Azért a jelenségen is érdemes elgondozni, ha már erről beszélgetünk.
Ugyan is, azt, hogy ez a hiba, a tárhely szolgáltató mondja!
Ha megnézem a többi oldalamat, szerintem azoknál sem 777 a jogosultság, mégis működik.

Ha a szolgálatói oldalról könyvtár jogosultságot állítunk, akkor újra működik. Ettől még lehet szerintem más is a hiba.

Azon gondolkodom, lehet egy próbát megér, hogy letöltsem wamp-ra az oldalt tesztelni, ugyanis a levél elküldésekor hibát nem ír ki.

"Ha magunkhoz veszünk egy éhező kutyát és enni adunk neki, akkor soha nem fog megharapni. Ez a különbség a kutya és az ember között." kutyanet.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
5 éve 2 hónapja - 5 éve 2 hónapja #14618 Írta: Quwick
Quwick válaszolt a következő témában: A postázó átírja a root könyvtár jogosultságot?
Közben azért nem hagy nyugodni, és tesztelgetem, bár hétfő óta (öt napja) nincs vele probléma, így nehéz rájönni mi a gond.
Viszont ezt a sablont három oldalhoz is felhasználtam, csak most vettem észre, hogy a rendszer üzenetek egyik oldalon sem jelennek meg! (Üzenet: Köszönjük az e-mailt.) Lehet, hogy ha a levelezés leáll a hiba kiírásából közelebb jutnák a megoldáshoz is. (De így azt sem fogja kiírni)

Tudtok abban segíteni, hogy mit keressek, hogy a rendszerüzenetet kiírja az oldalon?

"Ha magunkhoz veszünk egy éhező kutyát és enni adunk neki, akkor soha nem fog megharapni. Ez a különbség a kutya és az ember között." kutyanet.hu
Utolsó szerkesztés: 5 éve 2 hónapja Quwick által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
5 éve 2 hónapja #14619 Írta: kovacshazi
kovacshazi válaszolt a következő témában: A postázó átírja a root könyvtár jogosultságot?
Ha nem valamiféle keretrendszert használ a sablon akkor:
Code:
<jdoc:include type="message" />
Ha keretrendszer van akkor a Layout fülön keress System message vagy csak Message elemet

Segítség Joomla és VirtueMart webáruház készítéséhez, problémák megoldásában
www.webprogramok.hu

Joomladay2013 - Budapest, Hungary
www.joomladay.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
5 éve 2 hónapja - 5 éve 2 hónapja #14622 Írta: Quwick
Quwick válaszolt a következő témában: A postázó átírja a root könyvtár jogosultságot?
A sablon index.php fájljában szerepel a kód:
Code:
<div class="component-wrapper"> <jdoc:include type="message" /> <?php if ($this->countModules('left-inner')): ?> <div class="left-inner" id="left-inner" > <jdoc:include type="modules" name="left-inner" style="dnpxhtml" /> </div> <?php endif; ?> <jdoc:include type="component" /> </div>

A meghívott component.php fájlban is benne van
Code:
<div id="main-wrapper" class="main"> <div class="main-inner clearfix"> <div id="content"> <div class="component-wrapper"> <jdoc:include type="message" /> <jdoc:include type="component" /> </div> </div> </div> </div>

Megnéztem a sablon demó verzióját, ( demo ) küldtem róla egy teszt email-t, de ott sincs rendszerüzenet.
Ezek szerint ez gyári sablon hiba?

"Ha magunkhoz veszünk egy éhező kutyát és enni adunk neki, akkor soha nem fog megharapni. Ez a különbség a kutya és az ember között." kutyanet.hu
Utolsó szerkesztés: 5 éve 2 hónapja Quwick által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
5 éve 2 hónapja #14623 Írta: Motoros
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Quwick

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
5 éve 2 hónapja #14624 Írta: Quwick
Quwick válaszolt a következő témában: A postázó átírja a root könyvtár jogosultságot?
Motoros!
A kézfejemmel megtöröltem a homlokomat!
Van támpont az elinduláshoz!
Hétfőn az első munkanapon lesz miről beszélnünk!
Köszönöm!

"Ha magunkhoz veszünk egy éhező kutyát és enni adunk neki, akkor soha nem fog megharapni. Ez a különbség a kutya és az ember között." kutyanet.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!