Hogyan tudok beállítani egy beágyazott videónak előnézeti képet?

Több
4 éve 8 hónapja #14983 Írta: vrgistvn
Nem tudom mit használok :)
Egyszerű szövegbe, tartalomba szerettem volna videót beilleszteni és ezt a módszert sikerült kigugliznom.
Csinálnám máshogyan is, csak nem tudom hogy. Igazából egy videogyűjteményt szeretnék létrehozni. Eddig úgy tűnt így működik egyszerű tartalomként beillesztve a videót.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
4 éve 8 hónapja #14986 Írta: kovacshazi
kovacshazi válaszolt a következő témában: Hogyan tudok beállítani egy beágyazott videónak előnézeti képet?
Ez ( {mp4}balanceflow{/mp4} ) egyértelműen arra utal hogy valami beépülőt - plugint használsz, nézd meg melyiket. Nem gondolnám, hogy a plugin annyira buta lenne, hogy ne lehetne megadni előnézeti képet valahogy. Az is lehet, hpgy a beépülő leírásában már eleve benne van és nem kell a fejlesztői oldalra elmenni emiatt.

Segítség Joomla és VirtueMart webáruház készítéséhez, problémák megoldásában
www.webprogramok.hu

Joomladay2013 - Budapest, Hungary
www.joomladay.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
4 éve 8 hónapja #14989 Írta: vrgistvn
Hmmmm, fogalmam sincs :(
Teljesne új nekem a Joomla, úgy csöppentem bele, kb bekötött szemmel sötétben tapogatózom.
Valahol ezt olvastam, hogy így lehet videót beszúrni de, hogy mi ez gőzöm sincs. Azt sem tudom mi az a plugin:(
Le kellett tölteni valami videokezelőt a jommlához, azután csak annyi, hogy a szövegbe a kapcsos zárójel, beírni a formátumot, a videó címét.... és működött, én meg örültem. Azt, hogy ez miért és hogyan működik nem tudom sajnos.
A helyzetet kicsit nehezíti, hogy német nyelvű Joomlát hazsnálok és nem ismerem jól a német computer nyelvet, de gondolom a plugin németül is plugin..
KÖszönöm, hogy segítesz, de nem akarok nagyon az idegeidre menni :)

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
4 éve 8 hónapja #14990 Írta: kovacshazi
kovacshazi válaszolt a következő témában: Hogyan tudok beállítani egy beágyazott videónak előnézeti képet?
A belépés után ha elmész Benutzer -> Verwalten menüpontban akkor a felhasználókhoz jutsz:
itt keresd meg a saját felhasználódat és nyisd meg szerkesztésre. Ha szerencséd van az utolsó fülön a Backend-Sprache lenyílóban ki tudod választani az angol nyelvet.
Ha nem akkor a beépülők elérése:
Felső menü: Erweiterungen -> Plugins és itt keres rá a video vagy media kifejezésre.

Segítség Joomla és VirtueMart webáruház készítéséhez, problémák megoldásában
www.webprogramok.hu

Joomladay2013 - Budapest, Hungary
www.joomladay.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
4 éve 8 hónapja #14995 Írta: vrgistvn
wow, megvan.
JoomlaWorks 'AllVideos' Plugin v4.8.0 for Joomla
ez a plugin
gondolom ezen belül kellene beállítani valahogy.
Keresem
ezekre tippelek:

Background color for videos reproduced by the QuickTime player itt ez: black (#000000)
e helyett választhatok különböző színeket. Kipróbáltam de ugyanúgy fekete maradt.

Flash-based video player background color itt ez az érték: #010101
E helyett kellene valami más?
De mi?

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
4 éve 8 hónapja #14996 Írta: csezo
Itt mutatja be, hogy kell beállítani:

Ha értékesnek találtad a hozzászólást, azt a "KÖSZÖNÖM" gombbal jelezheted.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: vrgistvn

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!