Megérkezett a Joomla! 3.5.1

Több
7 éve 11 hónapja #9401 Írta: Balázs
Megérkezett a Joomla! 3.5.1 téma létrehozva Balázs által
A hivatalos bejelentés megtekinthető a Joomla! ...

Megjelent a Joomla! 3.5.1-es frissítése, amelyben 6 darab, az előző verzióban előjövő probléma került javításra. Többek között a kanonikus hivatkozásokkal, a bejelentkezéssel, valamint az STMP-alapú ímélküldéssel kapcsolatos problémák kerültek orvoslásra.

Bővebben...

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 11 hónapja #9424 Írta: csezo
csezo válaszolt a következő témában: Megérkezett a Joomla! 3.5.1
És elkövettek benne egy szép kövér hibát, ami miatt a VirtueMart a vásárlás rögzítése helyett a kardjába dől. Aki VM-et használ, várja meg a VM 3.0.16 -ot!!

Ha értékesnek találtad a hozzászólást, azt a "KÖSZÖNÖM" gombbal jelezheted.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 11 hónapja - 7 éve 11 hónapja #9425 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Megérkezett a Joomla! 3.5.1
Ez azért nézőpont kérdése, mivel a Joomla! alaprendszer függetlenül fejlődik az összes bővítménytől. Én úgy látom, hogy volt elég idejük, hogy jelezzék a problémákat a VM fejlesztői, hiszen a 3.5 is hónapokat csúszott.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu
Utolsó szerkesztés: 7 éve 11 hónapja Balázs által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 11 hónapja #9426 Írta: csezo
csezo válaszolt a következő témában: Megérkezett a Joomla! 3.5.1
Részben igazad van.
De egyrészt NEM 3.5 -el jött (amit sokáig teszteltek) hanem a 3.5.1 -el érkezett az a levelezési hibát "kijavító" javítás, ami miatt a VM befalcolt. Nem mellesleg a levélküldési problémák miatt.
Másrészt ha ez a komponens (VM) kifeküdt tőle, akkor jó eséllyel mások is, ahol a levélküldés alapvető fontosságú.
Ki tudja... szóval csak csínján a frissítéssel! Élő oldalon sose!!

Ha értékesnek találtad a hozzászólást, azt a "KÖSZÖNÖM" gombbal jelezheted.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 11 hónapja - 7 éve 11 hónapja #9427 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Megérkezett a Joomla! 3.5.1
Én ha, jól tudom, akkor a 3.5.0-án alapból nem ment ki VM-ből a megrendelés utáni értesítő, akkor itt csináltak egy fixet, majd ezek szerint a 3.5.1-el sem volt igazán kompatibilis a VM jelenlegi verziója. Én egyébként nem igazán emlékszem a Gitten, hogy Milbo (VM vezető fejlesztő) bármilyen hibát is jelzett valamint, hogy segítette volna a közös megoldást, én továbbra is úgy gondolom, hogy volt ideje, hiszen a 3.5.0 nagyon sokat csúszott. Mivel a Joomla! alapvetően egy tartalomkezelő-rendszer, így a fejlesztők főként az alaprendszer hibamentes kiadásában érdekeltek az, hogy a VM-nál senki sem vette a fáradságot és nem próbálták ki egy fejlesztői verzión a VM funkciókat, véleményem szerint az csak az ő saruk. Itt megjegyzem volt olyan időszak, hogy a VM-nél kb. egy év után húzták be a VM Joomla! 2.5-tel kompatibilis verzióját, aztán akik webáruházat üzemeltettek bent ragadtak a nem támogatott régi verziókon, mondhatni ez is egy előkelő húzás volt a részükről.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu
Utolsó szerkesztés: 7 éve 11 hónapja Balázs által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 11 hónapja #9484 Írta: rizsa
rizsa válaszolt a következő témában: Megérkezett a Joomla! 3.5.1
Nálam nem tudom, hogy gond volt-e 3.5-nél, igaz 3.0.12 volt együtt 25.-e óta de nem szóltak.. ma frissítettem 3.5.1 re és utána rögtön 3.0.16-ra a vm-et, mégsem működik.:.-( a megrendelés feladása gombra kattintva 0-ás hibakód, az oldal nem találhatóval elszáll.. a rendelés pedig bekerül a listába:-.( esetleg ötletetek ezzel kapcsolatban? köszönöm..

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!