Megérkezett a Joomla! 3.2.3

Több
10 éve 3 hete #4553 Írta: Balázs
Megérkezett a Joomla! 3.2.3 téma létrehozva Balázs által

Joomla kiadás - http://joomlabs.hu

Megjelent a Joomla! 3.2.3-as kiadása, amely 1 darab magas 3 darab közepes biztonsági rést javít és további 40 darab egyéb javítást is tartalmaz.

A hivatalos bejelentés megtekinthető a Joomla! kiadási oldalán. Az új csomagok a Letöltések menüpontból érhetők el. A magyar lokalizációt a belső nyelvtelepítő segítségével lehet feltelepíteni, míg az aktuális nyelvi fájl frissítését és a Joomla! új kiadását a belső bővítményfrissítőn keresztül.


Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Isodius

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
9 éve 10 hónapja #5033 Írta: Zotius
Zotius válaszolt a következő témában: Megérkezett a Joomla! 3.3
Honlapjaimon (3.2.3) jelezte a frissítőrendszer, hogy elérhető a 3.2.4 frissítés a Joomlához.
Elindítottam a frissítést, ami sikeresen le is zajlott, és itt jött a meglepetés: A verziószám nem 3.2.4 lett, hanem 3.3 ...
:cheer:

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
9 éve 10 hónapja #5036 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Megérkezett a Joomla! 3.3
PHP 5.3.10 felett Joomla! 3.3, PHP 5.3.10 alatt Joomla! 3.2.4 települ.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Zotius

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
9 éve 10 hónapja #5037 Írta: Zotius
Zotius válaszolt a következő témában: Megérkezett a Joomla! 3.3
Aha! Ennyivel is okosabb lettem. Azt hittem, hogy csak valami verziószám-elírás van a dologban... :D
Köszönöm az információt!

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!