JCK editor nem jeleníti meg a betűtípus választót

Több
9 éve 1 hónapja #6884 Írta: inersi
Sziasztok!

Letöltöttem a JCK editort legúljabb változatát. az alábbi linkről.
www.joomlackeditor.com/downloads/viewdow...for-joomla-3x--free-

A problémám a következő. Nem jelenik meg a font készlet. Pedig engedélyezve van. Mellékelek 2 képet az első a letöltési oldalon lévő kép az teljesen jó. A második kép az én szerkesztőm.



Segítségeteket előre is köszönöm
Mellékletek:

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
9 éve 1 hónapja #6886 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: JCK editor nem jeleníti meg a betűtípus választót
Én abban se vagyok már biztos, hogy kompatibilis az új Joomla!-val, mivel a JCK-nak befejeződött a fejlesztése és most már kizárólag csak az Ark Editorra koncentrálnak a fejlesztők.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
9 éve 1 hónapja #6889 Írta: inersi
inersi válaszolt a következő témában: JCK editor nem jeleníti meg a betűtípus választót
De ez csak kódszerkesztő? Ennek nincs grafikus felülete mint a jck nak?

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
9 éve 1 hónapja #6890 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: JCK editor nem jeleníti meg a betűtípus választót
Az Ark Editor a JCK szerkesztő következő generációja. Van hozzá grafikus felület, jelenleg RC6-os kiadási fázisban áll.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
9 éve 1 hónapja #6891 Írta: inersi
inersi válaszolt a következő témában: JCK editor nem jeleníti meg a betűtípus választót
Esteleleg valami grafikus felületű verzió letöltési linket tudsz küldeni?

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
9 éve 1 hónapja #6892 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: JCK editor nem jeleníti meg a betűtípus választót

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu
A következő felhasználók mondtak köszönetet: inersi

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!