J2.5+JCK és kódszűrés

Több
10 éve 2 hónapja - 10 éve 2 hónapja #4148 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: J2.5+JCK és kódszűrés
A nyelven meg a css beépülésen kívül szerintem minden alapértelmezett beállításon van.




Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 10 éve 2 hónapja Balázs által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
10 éve 2 hónapja #4154 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: J2.5+JCK és kódszűrés
Közben felmerült bennem egy lehetséges "hibaforrás": Én csak az editort telepítettem, de te lehet, hogy az egész csomagot (suit) és ez a csomag tartalmaz további plugineket, amik esetleg felelősek a beépülésekért.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
10 éve 2 hónapja #4158 Írta: Hunnia
Hunnia válaszolt a következő témában: J2.5+JCK és kódszűrés
Kipróbálom. Fennt van még az RSJoomla Firewall, megnézem, hátha az tilt le alapszinten kódot.
Különben ha megnézem a kódot előtte és utána, akkor két szó kerül felülírásra, mindkettő kétszer fordul elő:
1. <o-bject classid=... = kötőjelet tesz az o után
2. <e-mbed autoplay... = kötőjelet tesz az e után
Emiatt nem látszik a bejátszó, mert átírja e két szót.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
10 éve 2 hónapja #4160 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: J2.5+JCK és kódszűrés
Végül is el tudom képzelni, hogy a tűzfal blokkolja a közvetlen beszúrást avval, hogy a beillesztő kódba beleír.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
10 éve 2 hónapja - 10 éve 2 hónapja #4166 Írta: Hunnia
Hunnia válaszolt a következő témában: J2.5+JCK és kódszűrés
Megvan a cinkos! Tényleg az RSFirewall okozza a gondot, szűri a forráskódot Backendben is. Itt van egy leírás, hogyan kell létrehozni egy kivételt a szűrés alól, pl. a com_content-re: KATT

Alább írja is, hogy az említett kötőjelet a tűzfal illeszti be a kódba, ártatlanná téve azt: When you save an article that contains or tags, RSFirewall! modifies these tags into <s-cript> and <strong> instead, thus disabling their functionality. Please note that, after creating the exception, RSFirewall! will not change the tags to their original state, you will need to do this manually.

Nos eljártam ezek szerint, de még mindig kiszűri nálam, a SupportTeam majd megoldja :)

Áh, nem a Support oldal szerint kell eljárni, hanem pont fordítva, gondolom J2.5 alatt fordított az engedély/tiltás sorrend. Alábbi a jó:
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 10 éve 2 hónapja Hunnia által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
10 éve 2 hónapja #4168 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: J2.5+JCK és kódszűrés
Az a lényeg, hogy meg lett akkor a megoldás.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!