Class 'JString not found hiba a localise.php-ban

Több
2 éve 7 hónapja - 2 éve 7 hónapja #16477 Írta: Zotius
Class 'JString not found hiba a localise.php-ban téma létrehozva Zotius által
Letöltöttem és telepítettem a magyar nyelvi fájlokat: Csináltam egy zip fájlt a package/hu-HU mappából, és feltöltöttem.
A telepítés sikeres volt ugyan, de végül egy piros hibaüzenet képernyővel zárult. Az oldal frissítése után azonban rendbejött.
Kiderült, hogy az administrator/error_log fájlba az alábbi hibaüzenet-sor került bele:
Code:
[02-Sep-2021 12:01:04 Europe/Budapest] PHP Fatal error:  Cannot declare class En_GBLocalise, because the name is already in use in /home/zotiushu/j4.zotius.hu/language/hu-HU/localise.php on line 16
... mivel az administrator/language/hu-hu mappába is belekerült a localise.php fájl, de ilyen fájl a root/language/ mappában is van. Ennek melyik mappában van a helye?
Szerintem a root/language/hu-HU mappában nem kellene ennek benne lenni, mivel a hibaként jelzett deklaráció: En_GBLocalise

Tégy igazságot, kérlek...:)
Utolsó szerkesztés: 2 éve 7 hónapja Zotius által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
2 éve 7 hónapja #16481 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Class 'JString not found hiba a localise.php-ban
A localise.php bent maradt egy JString osztály úgy, hogy a Joomla 4 API ezt már nem tartalmazza. Javítva: github.com/joomla/joomla-cms/issues/35401

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
9 hónapja 1 hete #17469 Írta: tomaster
tomaster válaszolt a következő témában: Class 'JString not found hiba a localise.php-ban
Sajnos nekem nem sikerült kijavítani. Tök hülye vagyok a programozáshoz, ezért kérek egy működő localise fájlt? Köszönöm!

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
9 hónapja 1 hete #17470 Írta: csicsa55
csicsa55 válaszolt a következő témában: Class 'JString not found hiba a localise.php-ban
Ebbe én is belefutottam egyszer. Azt hiszem úgy oldottam meg, hogy töröltem a localise.php fájt, majd újratelepítettem a magyar nyelvi fájlt.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
8 hónapja 2 hete #17499 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Class 'JString not found hiba a localise.php-ban

tomaster írta: Sajnos nekem nem sikerült kijavítani. Tök hülye vagyok a programozáshoz, ezért kérek egy működő localise fájlt? Köszönöm!

A magyar nyelvi csomagban mindig működő localise fájlt találsz:  Joomla! Downloads - Joomla 4.x Language Pack Downloads

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!