Új Joomla 4-hez ingyenes sablonok

Több
1 éve 10 hónapja #16691 Írta: harkaly
Új Joomla 4-hez ingyenes sablonok téma létrehozva harkaly által
Sziasztok!

Az új Joomla 4-hez honnan lehet letölteni főleg ingyenes sablonokat, amik rendelkeznek rendes számítógépes nézettel és mobilos nézettel is?

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
1 éve 10 hónapja #16693 Írta: harkaly
harkaly válaszolt a következő témában: Új Joomla 4-hez ingyenes sablonok
Fontos, hogy a sablonon kívül lehetőleg ne kelljen mást telepíteni. Jó lenne, ha tudna olyant is, hogy a menük alatt lenne egy hírforgató rész, ahol pár hír megjelenne és lehetne lapozni.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
1 éve 10 hónapja #16695 Írta: csicsa55
csicsa55 válaszolt a következő témában: Új Joomla 4-hez ingyenes sablonok
Nehezen tudom elképzelni, hogy mind a négy feltételednek megfelelően találsz. Ez a hírforgató önmagában fizetős történet szokott lenni, de ha mégis létezik belőle ingyenes, az valószínű azért, mert nem kompatibilis J4-gyel. Az olyan sablonok, amik meg ilyen funkciókat tartalmaznak nem szoktak ingyenesek lenni.

Az én javaslatom: Gantry keretrendszer+sablon. Pl: hydrogen. Ez tudja a hír forgatást, de csak manuálisan. Tehát magától nem lépteti, de a látogató tudja léptetni. Ennyi a hiányossága, valamint az, hogy nem egy telepítés, hanem kettő. Plusz pepecselni kell a css-sel, ha szeretnéd igényesen testre szabni.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: harkaly

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
1 éve 10 hónapja #16696 Írta: harkaly
harkaly válaszolt a következő témában: Új Joomla 4-hez ingyenes sablonok
Olyan sablon van, ami ingyenes, nincs benne hírforgató és nem kell hozzá külön keretrendszer, de van mobilos és számítógépes nézete?
Hírforgató nincs ingyenes modulként?

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
1 éve 10 hónapja #16697 Írta: csicsa55
csicsa55 válaszolt a következő témában: Új Joomla 4-hez ingyenes sablonok
Jelenleg a joomshaper Helix 3 ingyenes sablonja kompatibilis Joomla4-gyel. Sajnos más template gyártól honlapján nem találtam olyan J4 sablont, ami ingyenes. J3-ból rengeteg van.

www.joomshaper.com/joomla-templates/category/free

Hírforgató nincs ingyenes modulként?

De van. J3-ra. J4-re nem találtam.

Az a baj a J4-gyel, hogy még nagyon új és állítólag szívás a J3-as komponenseket meg modulokat átírni. Van olyan külföldi fejlesztő, aki panaszkodott is a blogjában. De itt a fórumon is van egy magyar fejlesztő, aki komoly akadályokba ütközött a saját moduljának átírásával.

Olyan szintem probléma, hogy még sok fizetős komponenst sem csináltak meg J4-re. Szóval egészen biztos vagyok benne, hogy aki ilyen gyorsan átírta az nem adja ingyen egy darabig.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: harkaly

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
1 éve 10 hónapja #16698 Írta: harkaly
harkaly válaszolt a következő témában: Új Joomla 4-hez ingyenes sablonok
Nagyon szépen köszönöm
Akkor érdemesebb a Joomla 3-at használni?

Joomla 4-hez a fentieknek megfelelő olcsó sablon létezik?

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!