Youtube-os videó beágyazása iframe-es kód beillesztésével a szövegszűrő opció kizárása után sem működik

Több
6 éve 6 hónapja #12707 Írta: zseoti
tom, szóval szeretnék youtube-os videókat beágyazni egy-két oldalra, ez a böngésző Beágyazás lehetőségénél másolható iframe-s kód beillesztésével - az oldal kódjába - történne. Ez a Joomla adminisztrációs felületén a Globális konfiguráció/Szövegszűrők beállításánál a Super Users csoport szűrő típusát "Nincs szűrés" opcióra állítva működne, sőt, még az Admin TinyMCE szerkesztője beállításainál is a "Tiltott elemek"-ből kitöröltem az iframe-t, de a készülő oldal kódlapján mégsem marad meg a bemásolt iframe-s sor. Segítséget keresek, ha tudtok valamit tanácsolni, előre köszönöm, z

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
6 éve 6 hónapja #12708 Írta: csezo
Azt már nézted, hogy ha átváltasz a szövegszerkesztőről fapados editorra, akkor se marad bent a kód? Én speciel nagyon nem szeretem a Tiny szövegszerkesztőt, többek között pont az ilyenek miatt.

Ha értékesnek találtad a hozzászólást, azt a "KÖSZÖNÖM" gombbal jelezheted.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: zseoti

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
6 éve 6 hónapja #12715 Írta: kovacshazi
Ha ezt az ingyenes plugint használod rá akkor nem kell IFRAME-mel bajlódnod ráadásul reszponzív a megjelenlés:
www.joomlaworks.net/extensions/free/allvideos

Segítség Joomla és VirtueMart webáruház készítéséhez, problémák megoldásában
www.webprogramok.hu

Joomladay2013 - Budapest, Hungary
www.joomladay.hu
A következő felhasználók mondtak köszönetet: zseoti

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
6 éve 6 hónapja #12720 Írta: zseoti
igen, nem maradt meg kódszerkesztőben sem, aztán az iframe helyett az <object> kóddal sikerült megoldani, de most kaptam egy infót egy joomlás pluginról, amellyel youtube-s videókat is gond nélkül lehet beágyazni, ráadásul reszponzíven jelenik meg, ezt fogom kipróbálni még és köszönöm a válaszod

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
6 éve 6 hónapja - 6 éve 6 hónapja #12721 Írta: Balázs
Ehhez alapesetben semmilyen plusz bővítmény sem szükséges, én például Ark Editor alatt simán bedobom az iframe-es hivatkozást a cikkbe, és az rögtön meg is jelenik.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu
Utolsó szerkesztés: 6 éve 6 hónapja Balázs által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!