Gantry5 - Hogyan írhatjuk felül sablonunk vagy bővítményeink formázásait?

Több
8 éve 5 hónapja - 8 éve 5 hónapja #8370 Írta: Balázs
Evvel csak azt akartam sugallni, hogy lehet, hogy célszerű még egyszer átmenni a leíráson. B)

1. A leírásban nincs szó arról, hogy neked kellene kiválasztanod a fájltípust.
2. Ha nem nyomod meg minden módosítás után a "Recompile CSS" gombot, akkor nem fogja behúzni az új módosításokat.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu
Utolsó szerkesztés: 8 éve 5 hónapja Balázs által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
8 éve 5 hónapja #8380 Írta: kocsislaci
Úgy is próbáltam, hogy nem adok meg fájltípust. Ekkor kilép hibával, hogy nem választottam ki fájltipust.... nah ennek utána járok, mert nem kell az eredeti fájlokat módosítani!

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
8 éve 5 hónapja #8392 Írta: Zotius
Elkezdtem kísérletezni én is a Hydrogen sablon módosítgatásával.
Ugyanabba a hibába futottam, mint kocsislaci. A custom.scss létrehozását nem engedi. Valahogy nem gömbölyű így ez az egész... :(
A következő felhasználók mondtak köszönetet: kocsislaci

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
8 éve 5 hónapja - 8 éve 5 hónapja #8393 Írta: Zotius

Balázs írta: Evvel csak azt akartam sugallni, hogy lehet, hogy célszerű még egyszer átmenni a leíráson. B)
1. A leírásban nincs szó arról, hogy neked kellene kiválasztanod a fájltípust.
2. ...
Hát persze hogy nincs, mert az eredeti angol leírásban pirossal ki is van emelve, hogy a Joomla beépített sablonbuherálója nem támogatja az .scss fájlokat!

Joomla doesn't support creating SCSS files in its built-in template customization tool.

Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 8 éve 5 hónapja Zotius által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
8 éve 5 hónapja #8394 Írta: kocsislaci
Hopp.. ebből következik, hogy mit kell használni?

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
8 éve 5 hónapja - 8 éve 5 hónapja #8395 Írta: Balázs

Zotius írta:

Balázs írta: Evvel csak azt akartam sugallni, hogy lehet, hogy célszerű még egyszer átmenni a leíráson. B)
1. A leírásban nincs szó arról, hogy neked kellene kiválasztanod a fájltípust.
2. ...
Hát persze hogy nincs, mert az eredeti angol leírásban pirossal ki is van emelve, hogy a Joomla beépített sablonbuherálója nem támogatja az .scss fájlokat!

Joomla doesn't support creating SCSS files in its built-in template customization tool.


Lépések (a leírásban is frissítve):
1. Létehozod a gépeden a custom.scss fájlt, majd feltöltöd a sablonszerkesztőn keresztül vagy FTP segítségével.
2. Szerkeszted a sablonszerkesztőn keresztül.
3. Újraforgatod a Gantry adminban.


Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 8 éve 5 hónapja Balázs által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!