Bemutatkozás

Több
6 éve 2 hónapja #13102 Írta: lilivarga02
Bemutatkozás téma létrehozva lilivarga02 által
Sziasztok!
Köszöntök mindenkit az oldalamon.
A mai nap kezdtem el a blogírást.
Úgyhogy a mai bejegyzés arról fog szólni hogy írjátok meg hogy milyen témáknak örülnétek az oldalon.
Válaszokat várom e-mailben.
E-mail címem: kismanoo@gmail.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
6 éve 2 hónapja #13103 Írta: Zotius
Zotius válaszolt a következő témában: Bemutatkozás
Szia!
Szerintem eltévesztetted a házszámot. :)
Ez nem a Te oldalad, hanem a Joomla tartalomkezelő rendszerrel foglalkozók oldala és fóruma.
Egyébként légy üdvözölve, ha Joomlával kapcsolatos kérdésed, problémát, vagy mások számára hasznosnak vélt, közzéteendő információd van.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
6 éve 2 hónapja #13105 Írta: csicsa55
csicsa55 válaszolt a következő témában: Bemutatkozás
Jaj de jópofa! A szituációra érem.

Én is jártam hasonlóképpen egyszer. Mivel kb 15 oldalt felügyelek, tartalommal töltök egy vasárnap este jártam úgy, hogy agy vas megyei kempingezős szervezet nyári kempingezős nyaralásra való meghívóját tettem ki a falum önkormányzati honlapjára. Fél óra után anyám hívott fel mi ez a honlapon. Csak fél órát volt fent, de 17-en látták. Szerencsére a polgármester nem. Nagyon kellemetlen volt. Megfogattam, ha csak egy korty alkoholt is iszom, nem adminolok semmit. Legfeljebb ide írok be.

Ha valaki járt már hasonlóképpen, esetleg sokkal viccesebb szituációba került, írja már le.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
6 éve 2 hónapja #13106 Írta: csicsa55
csicsa55 válaszolt a következő témában: Bemutatkozás
Basszus most jut eszembe. Nem lehet, hogy a topic nyitó véletlenül azt hitte, hogy ez egy blogoldal?
Négy rövid után már nekem is összejönne.

U.I.: Kérhetem, hogy ezt a szálat ne töröljük. Max legyen áthelyezve.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!