Gantry 5 - Cikkek nem alkalmazkodnak a felbontáshoz

Több
2 éve 10 hónapja #16388 Írta: nykodesign
Gantry 5 - Cikkek nem alkalmazkodnak a felbontáshoz téma létrehozva nykodesign által
Sziasztok! Olyan problémába botlottam, hogy a különféle modulpozíciók megfelelően alkalmazkodnak a képernyőfelbontáshoz, de a cikkek és a képek egyáltalán nem. Teljesen laikus vagyok a témában, olvasgattam persze utána, de nem találtam erre konkrét megoldást. Legfrissebb joomla verziót használja az oldal, Gantry 5 hydrogen témával. Hol és hogyan tudok ezen javítani? Amikor egyetlen cikk jelenik meg, vagy ha cikkek blog elrendezésben sorakoznak, akkor is kicsúszik a képernyőről. Továbbá a képekre és táblázatra külön bővítményt kell alkalmaznom? A segítséget előre is köszönöm! 
Mellékletek:

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
2 éve 10 hónapja - 2 éve 10 hónapja #16390 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Gantry 5 - Cikkek nem alkalmazkodnak a felbontáshoz
A tartalomformázás felülírhatja a sablon alap megjelenését. Elemvizsgálattal ki kell nyomozni, és utólag javítani.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu
Utolsó szerkesztés: 2 éve 10 hónapja Balázs által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
2 éve 10 hónapja #16391 Írta: nykodesign
nykodesign válaszolt a következő témában: Gantry 5 - Cikkek nem alkalmazkodnak a felbontáshoz
Köszönöm, valószínűnek tartottam én is, de sötétségben tapogatózok.     ITT lenne az oldal, ha esetleg valaki közelebb tud vinni ahhoz, mit keressek, mit javítsak... nagyon megköszönném! 

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
2 éve 10 hónapja - 2 éve 10 hónapja #16392 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Gantry 5 - Cikkek nem alkalmazkodnak a felbontáshoz
Konkrétan be van égetve egy fix szélesség. 

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu
Utolsó szerkesztés: 2 éve 10 hónapja Balázs által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: nykodesign

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
2 éve 10 hónapja - 2 éve 10 hónapja #16393 Írta: kovacshazi
kovacshazi válaszolt a következő témában: Gantry 5 - Cikkek nem alkalmazkodnak a felbontáshoz
A képeket jobb lenne, ha nem a tartalomba illesztenéd be, hanem a cikkek szerkesztésekor a 2. fülön található Képek és hivatkozások résznél.Ha mégis a tartalomba hagyod akkor vagy középre kellene rendezni vagy teljes szélességű képeket kellene használni.A jelenlegi balra rendezett megjelenéssel előfordul hogy nagyon csúnyán rendezi a képet és a szöveget. 
 

Segítség Joomla és VirtueMart webáruház készítéséhez, problémák megoldásában
www.webprogramok.hu

Joomladay2013 - Budapest, Hungary
www.joomladay.hu
Utolsó szerkesztés: 2 éve 10 hónapja kovacshazi által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: nykodesign

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!