Hogyan kezdjem meg a RokSprocket használatát?

Több
8 éve 5 hónapja - 8 éve 5 hónapja #8326 Írta: kocsislaci
kocsislaci válaszolt a következő témában: Hogyan kezdjem meg a RokSprocket használatát?
Zotius

Azt te meg tudod oldani, hogy ne manuálisan kelljen megadni a képeket a cikkek esetén, hanem a cikbbe ágyazott belső/külső képeket is megjelenítse autómatikusan?

Illetve ő sem tudja a cikkbe ágyazott youtube megjelenítését?

Jelenleg csak azokat a képeket óhajtja megjeleníteni amiket a cikk létrehozás - képek és linkek fül alatt adok meg!

Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.


Köszönöm!

OFF: Kiváncsiságból letöltöttem a Smart Slider 2 kiegészítőt és ez sem tudja behúzni (vagy nem tudom beállítani) hogy a cikbe ágyazott képet jelenítse meg. Az az ócska LOF meg tudja ezt... én ezt nem értem..
Utolsó szerkesztés: 8 éve 5 hónapja kocsislaci által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
8 éve 5 hónapja #8327 Írta: Zotius
Zotius válaszolt a következő témában: Hogyan kezdjem meg a RokSprocket használatát?
A Roksprocket beállító képernyőjén jobb oldalt alul van az alapértelmezett beállításokhoz a "Features Article Defaults" blokk.

Itt a "Default Article Image" lenyílóból válaszd ki a Neked megfelelőt.

A lehetséges beállítások:
  • Nincs
  • Default Article Image (alapértelmezett cikk kép)
  • Custom (egyéni)
  • Article Intro Image (a cikk bevezető képe)
  • Article Full Image (a cikkben lévő teljes kép)
Azt, hogy a videót hogyan kezeli, még nem próbáltam.
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: kocsislaci

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
8 éve 5 hónapja #8328 Írta: kocsislaci
kocsislaci válaszolt a következő témában: Hogyan kezdjem meg a RokSprocket használatát?
Igen ezt végig próbáltam...
Ennek ellenére nem húzza be a képet. Most full image van beállítva defaultnak. Lásd előző link.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
8 éve 5 hónapja #8329 Írta: Zotius
Zotius válaszolt a következő témában: Hogyan kezdjem meg a RokSprocket használatát?
Szerintem válaszd az Article intro image opciót, s a cikknél állíts be egy képet a cikk bevezető képének.
A cikkhez tartozó képbeállítások a cikkszerkesztő képernyő harmadik fülén találhatók. A Roksprocket Features modul az itt beállítottakat veszi figyelembe.
Mellékletek:

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
8 éve 5 hónapja #8330 Írta: kocsislaci
kocsislaci válaszolt a következő témában: Hogyan kezdjem meg a RokSprocket használatát?
Pont ezt akartam elkerülni. Könnyebben formázható egy cikk ha "beszúrom" és nem külön adom meg. Így úgy néz ki a RokSprocket felejtős. A másik topicban ajánlottad a joombiget az jobban tetszene, meg is venném ha tuti tudná a cikk kategóriákat vagy ki tudnám próbálni, de még a free verzióhoz is odaírják hogy tudja, erre csak előre beállított képeket tud.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
8 éve 5 hónapja #8331 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Hogyan kezdjem meg a RokSprocket használatát?
Igen, csak azokat a képeket veszi figyelembe, amelyek külön a Képek és hivatkozások fülön lettek hozzáadva.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!