Admin reset után továbbra sem tudok belépni az oldalra

Több
3 éve 8 hónapja #15979 Írta: fapaci
Sziasztok! 2 napja szenvedek egy problémával. Minden fellelhető tippet kipróbáltam, köztük az admin jelszó reset és módosítás általános lépéseit is, de hiába, ezért itt kérek segítséget.

A honlapom másfél évig hibátlanul működött, ugyanazzal a felhasználóval és jelszóval léptem be minden alkalommal az admin felületre. Néhány napja meglepődve tapasztaltam, hogy nem enged be a back end felületre. Előtte hetekig be sem léptem, egy hónappal korábban feltettem egy új cikket mindenféle hiba nélkül, ennyi történt részemről mostanában.

Az elmúlt órákban a phpMyAdmin felületen ellenőriztem a felhasználókat, jelszavakat, töröltem, újakat hoztam létre, illetve ki/be kapcsoltam az extensions táblázatban plg_authentication_joomla és a plg_authentication_ldap funkciókat. Érdemi változás nem történt, csak néha véletlenszerűen az admin belépés 404 hibára dob, máskor rossz felhasználó/jelszó miatt reklamál ("Username and password do not match or you do not have an account yet."), néha pedig semmilyen hibaüzenetet nem ír ki, de nem is enged be.

Segítségeteket kérem. Miként szerezhetem vissza a honlapom admin felületét?

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
3 éve 8 hónapja #15981 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Admin reset után továbbra sem tudok belépni az oldalra
A password reset, mivel az csak egy adatbázis update, így ott mindig létrejön az admin2 felhasználó. Hogy ezek után nem tudsz belépni, az valószínűleg más jellegű probléma. Nem használtál esetleg valamilyen adminisztrátor oldali védelmi plugint, mert azt el tudom képzelni, hogy letiltott a sok sikertelen próbálkozás miatt.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
3 éve 8 hónapja #15982 Írta: fapaci
fapaci válaszolt a következő témában: Admin reset után továbbra sem tudok belépni az oldalra
Nem telepítettem védelmi modult, ettől még a sablonban lehet valami ilyesmi, de szerintem nincs. Nekem is kitiltásnak tűnik, mert tényleg rengeteg trükköt kipróbáltam és egyik sem vezetett sikerre. De akkor most hogyan tovább?

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
3 éve 8 hónapja #15984 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Admin reset után továbbra sem tudok belépni az oldalra
Először is ellenőrizd, hogy a plg_authentication_joomla be legyen kapcsolva. Aztán próbáld meg a hibakiíratást magasabb szintre állítani: joomlacms.hu/k%C3%A9zik%C3%B6nyv/gyakori...A9r-oldal-blank-page

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
3 éve 8 hónapja - 3 éve 8 hónapja #15987 Írta: fapaci
fapaci válaszolt a következő témában: Admin reset után továbbra sem tudok belépni az oldalra
Igen, köszi, de ezeket is próbáltam már. A php-t átírtam, a Joomla auth. plugin-t pedig többször is ki/bekapcsoltam. A hibaüzenet most az alábbi:

"Warning! Username and password do not match or you do not have an account yet."
Utolsó szerkesztés: 3 éve 8 hónapja fapaci által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

  • kovacshazi
  • kovacshazi profilkép
  • Távol
  • Joomla ász
  • Joomla ász
  • Mindent lehet, csak akarni kell
Több
3 éve 8 hónapja #15992 Írta: kovacshazi
kovacshazi válaszolt a következő témában: Admin reset után továbbra sem tudok belépni az oldalra
Volt olyan feltört oldala egy ügyfélnek ahol mindekni admin felhasználó nuvű lett, így megzavarodott a Joomla. Nem lehet, hogy itt is ez van?

Csak félve: Amikor admin2-t felvetted, biztosan jó tábla előtagokkal történt?

Segítség Joomla és VirtueMart webáruház készítéséhez, problémák megoldásában
www.webprogramok.hu

Joomladay2013 - Budapest, Hungary
www.joomladay.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!