A Széchenyi 2020 infóblokk elhelyezése a weboldalra

Több
3 éve 8 hónapja #16048 Írta: sogorsz
sogorsz válaszolt a következő témában: A Széchenyi 2020 infóblokk elhelyezése a weboldalra
Szervusztok!

Ismét a segítségeteket szeretném kérni.
Egy olyan modult keresek, ami egy képet jelenít meg az általam kiválasztott, jelen esetben a jobb alsó sarokban. Kép, hivatkozással. Mármint kép, klikk, aztán a beállított URL megnyílik.
Kerestem a Joomla! oldalán, de semmi. :(
Tudnátok segíteni?
Előre is köszönöm!

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
3 éve 8 hónapja #16049 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: A Széchenyi 2020 infóblokk elhelyezése a weboldalra
HTML-modul -> Kép beillesztése -> Képre pedig teszel egy hivatkozást

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
3 éve 8 hónapja #16050 Írta: sogorsz
sogorsz válaszolt a következő témában: A Széchenyi 2020 infóblokk elhelyezése a weboldalra
Meglehet rosszul írtam a kérést. Inkább mutatnék egy oldalt, ahol látni lehet a kérésemet:
www.horpacs.hu
Itt a jobb alsó sarokban látható az amit én is szeretnék elhelyezni, megvalósítani.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
3 éve 8 hónapja #16051 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: A Széchenyi 2020 infóblokk elhelyezése a weboldalra

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu
A következő felhasználók mondtak köszönetet: sogorsz

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
3 éve 8 hónapja - 3 éve 8 hónapja #16052 Írta: sogorsz
sogorsz válaszolt a következő témában: A Széchenyi 2020 infóblokk elhelyezése a weboldalra
Sikerült! :)
Köszönöm!
Utolsó szerkesztés: 3 éve 8 hónapja sogorsz által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!