Komponens keresése adatbázis funkcióhoz

Több
6 éve 4 hónapja #12814 Írta: csicsa55
Komponens keresése adatbázis funkcióhoz téma létrehozva csicsa55 által
Sziasztok

Szoftveres ajánlást szeretnék kérni a következő problémára.

Forráshiány miatt a múzeumnak nem telik profi adatbázisra. Pontosabban bizonyos gyűjtemények rendszerezésére. Nyertünk pályázatot, amiben a gyűjtemények típusának 70-a megoldódott, de a maradék 30% a jellegéből adódóan nem kerülhetett be a pályázatban meghatározott nyilvántartó rendszerbe.
Viszont fontos lenne a visszakereshetőség miatt megoldani a problémát. Mivel több szerver is van, többek között nas is, így belső hálón egy webszervert beüzemelve joomlát telepítenék és egy megfelelő komponenssel.

Van egy tárgy, amihez több fénykép is tartozik, valamint 25-30 db információ. Az információk tartalmi típusa eltérő. tehát dátumok, sorszám, készítő, előző tuljdonos, fellelés helye stb. Fontos a kereshetőség, tehát az összes tartalmi típus szerint szűrhető, kereshetőnek kell lennie.

Az sem lenne baj, ha kimondottan funkció bűvítésre alkalmas lenne ez a program. Tehát fel lehetne venni egy teljesen új egyedi típusú mezőket.
Továbbá tudnia kell excel tábla inport export funkciót.

A megoldás természetesen lehet fizetős, de nem többszázezer Ft.
A megoldáshoz több kiegészítő kombinációja is szóba jöhet.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
6 éve 4 hónapja #12816 Írta: Zotius
Zotius válaszolt a következő témában: Komponens keresése adatbázis funkcióhoz
Így első olvasatban nekem a SobiPro komponens ugrik be e célra használhatóként.
Használtam is egy darabig a "Silver" feliratkozási csomaggal, azonban időközben áttértem az eDocman-ra, mert dokumentumokhoz az is elegendő.
A SobiPro nálam meglévő verzióját el tudom küldeni kipróbálás céljából. Frissíteni azonban nem lehet, mert a feliratkozása lejárt.
Ha beválik, egy 80€ + áfás ( = 101.6 € ) befektetést talán megér.
Egy másik, amúgy igen fejlett katalogizáló komponens a JomDirectory lehetne, de az még drágább ( Professional: 200€, Business: 399€ ).
Sajnos az efféle komponenseket elég húzós áron mérik... :(
A következő felhasználók mondtak köszönetet: csicsa55

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
6 éve 4 hónapja - 6 éve 4 hónapja #12820 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Komponens keresése adatbázis funkcióhoz
Szerintem a Virtuemart is használható gyűjteményként (katalógusként), arra pedig léteznek jó kereső bővítmények stb.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu
Utolsó szerkesztés: 6 éve 4 hónapja Balázs által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
6 éve 4 hónapja #12842 Írta: kovacshazi
kovacshazi válaszolt a következő témában: Komponens keresése adatbázis funkcióhoz
Szerintem is használható a VirtueMart, bár mostmár a Joomla az egyedi mezőkkel is alkalmas lehet erre a feladatra és akkor nem kell egyéb kiegészítő.
Ehhez mint filter pedig használható a Joomlart filtere: www.joomlart.com/joomla/extensions/ja-megafilter-for-joomla

Segítség Joomla és VirtueMart webáruház készítéséhez, problémák megoldásában
www.webprogramok.hu

Joomladay2013 - Budapest, Hungary
www.joomladay.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!