GCalendar események link ne a főoldallal töltődjön be

Több
10 éve 3 hónapja #3778 Írta: Petrov12
Hali,

Van nekem egy Google naptáram, azt megjelenítem ezzel a modullal, a következő 2 esemény írja ki, az eseményekre rá lehet kattintani,
ha rákattintok megnézhetem a részleteket, (van mellette egy jópofa google map, csakhogy tudjátok mire gondolok)

az a problémám, hogy ez érthetően, a mainbody(content) pozicióba töltődik be és "rányomja" a főoldalt,
vagyis megjelenik minden ami a főoldalon van és az esemény leírás a mainbody/content részben jelenik meg.

Szóval mivel nekem vannak hosszu modultartalmaim a mainbody fölött, így tapasztalatlan felhasználónak nem jut eszébe hogy le kell görgetni hogy láthassuk a tartalmat.

Szőval én az esemény leírást akarom legfelülre!

Szóval valami olyasmit kellene megoldani hogy ezen a lapon ne jelenjen meg a content top a,b,c...
Vagy hogy az eseményleírás jelenjen meg egy felsőbb pozicióba, Gantry sablon esetében pl: feature a, utilitiy a...

erre van valami ötlet? egyébként a kereső modulnál is érvényesül ez...

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
10 éve 3 hónapja #3779 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: GCalendar események link ne a főoldallal töltődjön be
A modul megjelenítését kézire rakod, és azokat a menüpontokat állítod be, amelyekre szeretnéd, hogy megjelenjenek.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!