Joomla! 1.5.x - 3.x migrálás redMIGRATOR segítségével

Több
10 éve 1 hónapja #4092 Írta: Balázs

A folyamatos fejlesztéseknek köszönhetően a Joomla! 1.5.x és a Joomla! 3.x verziójú rendszerek között annyira mély strukturális szakadék alakult ki, hogy közvetlen frissítési lehetőség, csak adatmigráció.

Bővebben...

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 5 hónapja - 7 éve 5 hónapja #10462 Írta: toths1952
toths1952 válaszolt a következő témában: Joomla! 1.5.x - 3.x migrálás redMIGRATOR segítségével
A redMigrator 1.6.0 bővítmény telepítése sikeres vot a 3.6.2-es Joomla admin felületén, mégis a mellékelt kép fogad, amint elindítom és beállítani szeretném. Mit rontottam el? Mi a megoldás?
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 7 éve 5 hónapja toths1952 által. Indoklás: lemaradt a képernyőkép

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 5 hónapja - 7 éve 5 hónapja #10466 Írta: dorothyweb
dorothyweb válaszolt a következő témában: Joomla! 1.5.x - 3.x migrálás redMIGRATOR segítségével
Szia, én elhasaltam ezen jó féléve, akkor még csak ott tartott a dolog, hogy nem kompatibilis és olyan bonyolult eljárások voltak, hogy inkább máshogy oldottam meg. Most újra ránéztem a fórumra, azóta lett megoldás kettő is. Ha tudsz angolul, itt olvashatsz róla:
forum.joomla.org/viewtopic.php?t=913828
üdv
Kriszti
Utolsó szerkesztés: 7 éve 5 hónapja dorothyweb által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Balázs, toths1952

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 5 hónapja #10468 Írta: toths1952
toths1952 válaszolt a következő témában: Joomla! 1.5.x - 3.x migrálás redMIGRATOR segítségével
Ment a Köszönet!
A redCore legfrissebb verzióját telepítve frissítésként megoldotta gondot.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 5 hónapja #10470 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Joomla! 1.5.x - 3.x migrálás redMIGRATOR segítségével
Igen, véleményem szerint az alapvető gond, hogy a migrátor jelenleg nincs folyamatosan karbantartva, bár lett már rá megoldás, de lehet, hogy érdemesebb 1.5-ről 2.5-re átugrani a jUpgrade-del, 2.5-ről pedig már használható a belső rendszerszintű migrátor is. Ha a redCore újabb verziójának telepítése segít, akkor az is egy járható út.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!