Felhasználó értékelése hirdetéssel

Több
5 éve 6 hónapja #14120 Írta: karikusz
Felhasználó értékelése hirdetéssel téma létrehozva karikusz által
Sziasztok!

Olyan bővítményt, vagy bővítményt keresek ami az alábbiakat tudja akár magában akár összekötve:

1; Hirdetés feladása: ez lehet akár egy frontendről beküldhető adatlap, tartalom kezelő vagy hirdetéses komponens
2; A felhasználókat lehessen értékelni.
3; Egy adott felhasználói csoport tudjon privátot küldeni a hirdetőnek.
4; Térképes keresés vagy irányítószám szerinti keresés.

Hasonló dologra gondoltam mint egy ebay, csak nincs értékesítés, bidelés, nem kell ár megadás.

Ki mit ajánlana?

Nem ingyenes bővítmény/bővítményeket keresek. Akár az is érdekes lehet, hogy meglévő bővítmény fejlesztésére jelentkezik valaki. (ésszerű pénzügyi keretek között)

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
5 éve 6 hónapja - 5 éve 6 hónapja #14122 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Felhasználó értékelése hirdetéssel
Sajnos nem igazán van tapasztalatom ilyen bővítmények terén, csak a JED-en lévő megfelelő kategóriák böngészését tudom javasolni:
Classified Ads
Ads & Affiliates

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu
Utolsó szerkesztés: 5 éve 6 hónapja Balázs által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
5 éve 6 hónapja #14123 Írta: karikusz
karikusz válaszolt a következő témában: Felhasználó értékelése hirdetéssel
Köszönöm a válaszodat. Nem szeretnélek megbántani, de ott szerzem be (mint minden Joomlával foglalkozó) a bővítményeket.

Mivel ott nem találtam, azért írtam ide. Tudom használni az ottani keresőt, és a Google-t is.

Vannak olyan bővítmények amik nincsenek ott fent, vagy valaki épp hasonlót fejleszt, vagy fejlesztett.

További szép napot!

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
5 éve 6 hónapja #14124 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Felhasználó értékelése hirdetéssel
És melyik az a komponens, amely a legtöbb funkciót lefedi? Mert például az Adsmanager összeköthető a CB-vel, vagy a JoomSociallal, így az üzenetküldés megoldott lehet, vagy erre még esetleg jó lehet a Dj-Messages stb.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
5 éve 6 hónapja #14128 Írta: karikusz
karikusz válaszolt a következő témában: Felhasználó értékelése hirdetéssel
Eddig egyenlőre a djclassifieds lehet a befutó, azt írják, hogy az uddeim-mel összeköthető, de a felhasználó értékelésre nem találok semmi megoldást. Ha a djclassifieds lesz a nyerő akkor megpróbálom leprogramoztatni egyedileg velük, mert nekik van review-uk is, így annyira nem kell egy teljesen új bővítményt a nulláról megcsinálni. Nekem a JLex review-re van licenszem, de nekik nincs idejük fejleszteni. :(

A Dj-Messages-t azt nem ismerem, az uddeim-et használtam ilyenre vagy 6-8 éve szerintem. :)

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
5 éve 6 hónapja - 5 éve 6 hónapja #14133 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Felhasználó értékelése hirdetéssel
Csak például jó, ha tudod, hogy az Uddeim eredeti fejlesztője dobta a projektet, és nem fejleszti tovább a rendszert, így a Joomla! 4 támogatás sem megoldott: www.joomlapolis.com/forum/25-uddeim-plug...x-branch-only#300032

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu
Utolsó szerkesztés: 5 éve 6 hónapja Balázs által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!