B2J Contact Manager - Moduláris Joomla! kapcsolat űrlapkészítő

Több
9 éve 9 hónapja #5342 Írta: Balázs

Az új Joomla! fejlesztési ütemterv alapján a jövőbeli cél az, hogy az alaprendszer minél vékonyabb legyen, ez által az alapértelmezett bővítmények folyamatosan kivételre kerülnek, és külön lesznek csak telepíthetőek.  Ezt a fejlesztési stratégiát fogja megkoronázni a Joomla! 4-es szériája, ahol már mi magunk állathajuk össze saját komponenseinket.

Bővebben...

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Zotius

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
9 éve 9 hónapja #5356 Írta: Zotius
Zotius válaszolt a következő témában: B2J Contact Manager - Moduláris Joomla! kapcsolat űrlapkészítő
Felkeltette érdeklődésemet ez a B2J Contact Manager... Ellátogattam az oldalára, és regisztráltam (VOLNA) de a regisztrációt megerősítő email nem érkezett meg. :( így hát nem tudtam hozzájuk belépni és letölteni. (Hozzáteszem, nem Gmail-es levélcímem van, tehát nem lehet a Google Mail bűne, mint sok más esetben tapasztaltam, hogy „elsikkasztaná” a levelet.) Utána írtam az üzemeltetőnek egy emilt a Contact vagy hasonló menüponton keresztül, de arra sem érkezett válasz. Így hát csak várok, várok, várok... Nagyon simlis cég lehet. Erősen fontolgatom, hogy írok a JED-en egy negatív commentet róla... :(

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
9 éve 9 hónapja - 9 éve 8 hónapja #5357 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: B2J Contact Manager - Moduláris Joomla! kapcsolat űrlapkészítő
A hetekben többször is küzdöttek adatbázis problémával, így volt, hogy először én sem kaptam megerősítő emailt, mert dobott egy hatalmas adatbázis errort. Valószínűleg még nem tudták teljesen javítani a problémát. Itt egy közvetlen hivatkozás addig.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu
Utolsó szerkesztés: 9 éve 8 hónapja Balázs által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Zotius

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
9 éve 8 hónapja #5362 Írta: Zotius
Zotius válaszolt a következő témában: B2J Contact Manager - Moduláris Joomla! kapcsolat űrlapkészítő
Az általad adott linkhez is be kellene lépni... :(

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
9 éve 8 hónapja #5363 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: B2J Contact Manager - Moduláris Joomla! kapcsolat űrlapkészítő
Átraktam egy saját helyre, most próbáld.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Zotius

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
9 éve 8 hónapja #5366 Írta: Zotius
Zotius válaszolt a következő témában: B2J Contact Manager - Moduláris Joomla! kapcsolat űrlapkészítő
Innen már sikerült, köszönöm! :)

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!