Az oldal éles szerverre történő költöztetésekor nem tudtam elindítani az Akeeba Kickstartot

Több
3 éve 9 hónapja #15900 Írta: RevaVentura576
Emiatt készítettem egy joomla honlapot wampserveren (ez az első). Tárhelyszolgáltatóra próbáltam már feltenni Kickstarttal (valamiért nem indult el), próbáltam manuálisan is, de elkeveredtem az adatbázis beállításoknál. Ezután kipróbáltam, hogy át tudom-e tenni a weboldalt egy másik helyre a saját gépemen.
A www mappában létrehoztam egy próba mappát. Ide feltelepítettem ismét a joomla-t ugyanazokkal az alap beállításokkal (weboldal neve, adatbázis beállítások, stb.) amivel az eredetit. Ezt követően töröltem a teljes tartalmát és az eredeti mappa teljes tartalmát átmásoltam a próba mappába és a configuraton-ban a a log és tmp path-nél átírtam a mappa nevét.
Az eredeti mappában ahol a weboldalam volt nem változtattam semmit, nem nyúltam semmihez.
Mondanom sem kell, hogy nem működött, az új mappában egy teljesen új oldal van és nem a régi.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
3 éve 9 hónapja - 3 éve 9 hónapja #15906 Írta: Balázs
Ha ugyanazokat az adatbázis beállításokat adod meg akkor felülírod a meglévő (korábbi telepítésből származó) táblákat is.
A költöztetésről itt olvashatsz bővebben.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu
Utolsó szerkesztés: 3 éve 9 hónapja Balázs által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!