Új téma indítási probléma

Több
3 éve 11 hónapja #15649 Írta: kristofkata
kristofkata válaszolt a következő témában: Új téma indítási probléma
Van valamilyen karakter, amit nem lehet beírni?... mert "Előnézeti" képet sem ad.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
3 éve 11 hónapja #15650 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Új téma indítási probléma
Próbáld meg, hogy az üzenet tartalma legyen csak egy betű, hogy azt engedi-e, ha igen, akkor lehetséges, hogy a bevinni kívánt tartalomra szűr és ott szerepel valami olyan karakter, amelyet nem lehet bevinni, csak tippelek.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
3 éve 11 hónapja #15651 Írta: kristofkata
kristofkata válaszolt a következő témában: Új téma indítási probléma
Megpróbáltam... szerintem az alsó vonást nem szereti a rendszer, de nem jutottam el az elküldésig.
Először kitöröltem az alsó vonásos szöveget, és akkor megjelent az "Előnézet", aztán átírtam a szöveget úgy, hogy nincs benne ez a karakter, de az "Előnézetben" nem változott meg, a hiányos mondat látszott. Ezért frissítettem az oldalt és ez jelent meg:

A hozzáférés megtagadva a következőhöz: joomlacms.hu
Nincs jogosultsága az oldal megjelenítésére.
HTTP ERROR 403

Nem is tudtam belépni az oldalra azonnal, várnom kellett és az értesítő e-mailből tudtam belépni újból.

Most megint próbálkozom egyet :)

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
3 éve 11 hónapja #15653 Írta: kristofkata
kristofkata válaszolt a következő témában: Új téma indítási probléma
Sikerült! :D Igen, valóban úgy tűnik, hogy az alsó vonást nem bírja a rendszer. Az adatbázisban a táblák nevében van...

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
3 éve 11 hónapja #15661 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Új téma indítási probléma
Vagy esetleg próbáld meg úgy, hogy amikor valamilyen kódrészletet illesztesz be, akkor használod a szerkesztőben a [code] gombot.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!