Termék listázásnál a rövid leírás helyett hosszú leírás megjelenítése

Több
9 éve 1 hónapja #7006 Írta: eriaszto
Tiszteletem!

Melyik fájl felelős a kategóriában a termékek leírásáért? A rövid helyett a hosszút leírást szeretném megjeleníteni. VM1-ben sikerült, de itt nem akar összejönni. Köszönöm!

/Joomla 3.4.0 + VM 3.0.4 + Templatemonster template/

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
9 éve 1 hónapja - 9 éve 1 hónapja #7007 Írta: Balázs
1. Átmásolod a /../components/com_virtuemart/sublayouts/products.php fájlt a /../templates/SABLONODNEVE/html/com_virtuemart/sublayouts/ mappába.
2. Megnyitod az új fájlt, majd a 94. és 95. sorban és átírod a product_s_desc értékeket product_desc értékre.

Ami fontos lehet, hogy a teljes leírásnál betöltődik az adott szerkesztő, és mivel ez ad hozzá plusz formázást a szöveghez, így előfordulhat, hogy az átírás után összecsúszhatnak a termékmegjelenítések.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu
Utolsó szerkesztés: 9 éve 1 hónapja Balázs által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
9 éve 1 hónapja #7033 Írta: eriaszto
A bemásolást és a sorok átírását követően nem történt változás, de így már tudtam, hogy melyik sort kell keresnem a megfelelő php-ban.
Az alábbi helyen meg is találtam az átírandó fájlt. Sablon/html/com_virtuemart/category/horizon.php (a listázás kinézete miatt itt kell átírni)

Köszönöm a segítséged! Üdv!

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
9 éve 1 hónapja - 9 éve 1 hónapja #7036 Írta: Balázs
Ha a menüben "Virtuemart Default" típust használod és beállítod benne, hogy írja felül a "Sublayouts for products in category" részben product_horizon típussal, akkor valószínűleg azt a fájlt kell módosítanod amit te is javasoltál, ha nem írod felül, akkor működik a products.php átírásával is, legalább is nekem tökéletesen behúzta a rövid leírás helyett a teljes leírást VM 3.0.6.2 alatt. A lényeg, hogy sikerült.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu
Utolsó szerkesztés: 9 éve 1 hónapja Balázs által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!