Olyan közösségi megosztó bővítményt keresek, amelyben paraméterezhetőek a megjelenítési beállítások

Több
8 éve 4 hónapja #8482 Írta: FireHand
Sziasztok!

Szeretnék egy olyan kiegészítőt, ami facebook megosztást, like-ot, és elküldést tartalmaz. Szeretném, ha be lehetne állítani melyik cikkemben akarom ezeket megjeleníteni. Szeretném, ha lehet, ne keljen a kódban turkálni, hogy más is tudja kezelni ne csak én. Ráadásul és sem vagyok nagy kód turkáló.
Próbáltam az ITPShare, Perfect Everything in Everyway, Simpl Facebook Module, 2CSB - 2 Click Social Buttons, Facebook Like And Share modulokat és pluginokat. Volt, ahol a cikkeket nem tudtam megválogatni, volt ahol egyszerűen nem tudom beüzemelni (azt írja nem létezik a facebook oldalam).
Van valami egyszerű megoldás, esetleg az említettek közül használjátok valamelyiket és tudtok segíteni a beállításban?
Ha használok egy kiegészítőt, ami like-ot tesz a cikkbe, de nem mutat a facebook oldalamra, akkor a kapott like mire jó?
Köszönöm.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
8 éve 4 hónapja #8490 Írta: Balázs
Én a Bang2Joom féle Social Sharert használom, de itt max a kategóriákra tudsz szűrni, cikkekre külön nem, ha jól nézem.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
8 éve 4 hónapja #8503 Írta: FireHand
Megnéztem. Ezzel tudok like-ot és küldést is használni? A doksiban nem látom.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
8 éve 4 hónapja #8504 Írta: Balázs
Bocs, szerintem ez csak share.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!