Hogyan tudok IFrame tartalmakat beágyazni a Joomla cikkekbe?

Több
11 éve 7 hónapja #1034 Írta: Balázs

Többünkkel előfordulhatott már, hogy be szerettünk volna egy Youtube videót ágyazni az egyik Joomla cikkünkbe, vagy el akartunk helyezni egy IFrame alapú Facebook közösségi modult, de ez sehogy sem sikerült. Ez azért van, mert alapértelmezettként a Joomlában be van kapcsolva egy szövegszűrő funkció, ami az oldal biztonsága érdekében az összes csoportban tiltja a következő típusú tartalmakat: applet, body, bgsound, base, basefont, embed, frame, frameset, head, html, id, iframe, ilayer, layer, link, meta, name, object, script, style, title, xml.

Ezt kell nekünk kikapcsolnunk a Szuper felhasználók csoportjában a következő módon:

Bővebben...

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu
A következő felhasználók mondtak köszönetet: kocsislaci

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
9 éve 2 hete #7008 Írta: BlackHeart
BlackHeart válaszolt a következő témában: Hogyan tudok IFrame tartalmakat beágyazni a Joomla cikkekbe?
Sziasztok!
Szeretnék youtube videót beágyazni egy cikkbe, de valamiért nem sikerül. Ezt a leírást találtam. A szövegszűrők beállításai a super user esetén alapból nincsre van állítva.
Néztem a szerkesztő beállításainál is itt is le volt tiltva az iframe. Próbáltam, hogy kivettem a tiltott elemek közül. Próbáltam, hogy az engedélyezettek közé betettem de továbbra sem engedi beágyazni a videót.
Van valami ötletetek mi lehet a gond?

Előre is köszönöm!

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
9 éve 2 hete #7009 Írta: kocsislaci
kocsislaci válaszolt a következő témában: Hogyan tudok IFrame tartalmakat beágyazni a Joomla cikkekbe?
Szia!

Pontosan mi a hiba? Mit takar az, hogy nem engedi beágyazni? Nekem alap beállításakon simán engedi beágyazni a videó alatt lévő kóddal!
Ha leírod pontosan a hibát jobban tudunk segíteni!

Szia!

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
9 éve 2 hete #7010 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Hogyan tudok IFrame tartalmakat beágyazni a Joomla cikkekbe?
Igen, egy kis pontosítás nem ártana. Pl. Joomla!, szerkesztő verziója, vagy mit történik a kóddal, szerkesztő nélkül működik-e a beillesztés stb.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
9 éve 2 hete - 9 éve 2 hete #7011 Írta: BlackHeart
BlackHeart válaszolt a következő témában: Hogyan tudok IFrame tartalmakat beágyazni a Joomla cikkekbe?
Igazából az, hogy nem történik semmi. A szerkesztőt átváltom a forráskód nézetre a cikk végére beillesztem az iframe-t. Leokézom és semmi nincs ott a videó.
Joomla 3.36. Szerkesztő: TinyMCE 4.1.2
Utolsó szerkesztés: 9 éve 2 hete BlackHeart által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
9 éve 2 hete #7012 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Hogyan tudok IFrame tartalmakat beágyazni a Joomla cikkekbe?
Szerkesztő nélkül sem működik? Amúgy ebbe a cikkbe, teszt jelleggel beágyaztam egy cikket, tehát nem globális a probléma, mint ahogy Laci is jelezte.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!