Gantry tudástár bővítéshez javaslatok ötletek

Több
6 éve 9 hónapja #12306 Írta: csicsa55
Gantry tudástár bővítéshez javaslatok ötletek téma létrehozva csicsa55 által
Sziasztok.

Van pár ötletem, amivel lehetne a gantryt okosítani. Egyre több oldalon látok hasonló scrollozáskor fejlécátméretezős, átalakulós honlapot. Egy példa az oxfordi egyetem honlapja: www.ox.ac.uk/

A fixed header után nem lenne rossz egy ilyen. Találtam egy oldalt, ahol a példaoldal kódját meg is osztják itt: callmenick.com/post/animated-resizing-header-on-scroll

Ezt lehetne elsőkörben gantryzálni.
Aztán második körben annyival kiegészíteni, hogy a menusávban elhelyezett png logót is átméretezze.
Aztán persze ezt is lehetne tovább bolondítani, hogy teljesen átrendeződjön, pl beússzon balra és új elemek jelenjenek meg jobb oldalról, vagy akár eltűnjenek és így tovább.

Mivel ezen az oldalon van pár zseni, kérem Őket, ötlethiány miatt ne fogják vissza magukat.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
6 éve 9 hónapja #12316 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Gantry tudástár bővítéshez javaslatok ötletek
A fejlesztőknek szerintem nyugodtan fogalmazhatsz meg ilyesfajta igényt. Itt egyébként maximum annyival bonyolultabb a dolog, hogy Twig nyelvben kell megvalósítani a dolgot.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!