Nem jelenítődik meg a reCAPTCHA Joomla! 2.x és 3.x esetén

Több
10 éve 5 hónapja #3462 Írta: Balázs

Sokakat érinthet, hogy a napok óta nem működik a reCAPTCHA védelem a Joomla! oldalaink esetében. A probléma forrása, hogy a Google megváltoztatta az elérések címeit ez által a régi reCAPTCHA beépülőmodulunk nem fog megfelelően működni és nem jelenítődnek meg a biztonsági képek.

Bővebben...

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
10 éve 5 hónapja - 10 éve 5 hónapja #3463 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Nem jelenítődik meg a reCAPTCHA Joomla! 2.x és 3.x esetén
Ennek apropóján az oldalon se működött a regisztráció egy pár napig.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu
Utolsó szerkesztés: 10 éve 5 hónapja Balázs által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
10 éve 5 hónapja #3467 Írta: Zotius
Zotius válaszolt a következő témában: Nem jelenítődik meg a reCAPTCHA Joomla! 2.x és 3.x esetén
Azt hiszem, nem ártana ezt az infót kör-emailben kiküldeni a Fórum regisztrált felhasználóinak. Én is úgy értesültem csak a problémáról, hogy egy látogatónk jelezte, nem tud regisztrálni a honlapon. Ezt követően néztem be ide, hogy van-e valami infó a reCaptca-hibáról

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
10 éve 5 hónapja #3468 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Nem jelenítődik meg a reCAPTCHA Joomla! 2.x és 3.x esetén
Egyébként ebben az szép, hogy a fennálló probléma miatt regisztráció sem ment az oldalon, de ezt jelezni sem tudta senki sem, mert a kapcsolat űrlap is reCAPTCHA-át használ.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

  • Lacite
  • Lacite profilkép
  • Látogató
  • Látogató
10 éve 5 hónapja #3469 Írta: Lacite
Lacite válaszolt a következő témában: Nem jelenítődik meg a reCAPTCHA Joomla! 2.x és 3.x esetén
Hú, nagy köszönet érte! Én is kaptam két levelet, hogy nem tudnak regisztrálni. Köszönet a segítségért!

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
10 éve 5 hónapja #3470 Írta: Zotius
Zotius válaszolt a következő témában: Nem jelenítődik meg a reCAPTCHA Joomla! 2.x és 3.x esetén

Balázs írta: Egyébként ebben az szép, hogy a fennálló probléma miatt regisztráció sem ment az oldalon, de ezt jelezni sem tudta senki sem, mert a kapcsolat űrlap is reCAPTCHA-át használ.


Hát igen, ez valóban nevetséges. Illett volna gugliéknál valami közleményt kiadni...
Mindenesetre mindenki nevében köszönöm a kiküldött kör-emailt is. :)

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!