Mi a teendő, ha a telepítés közben Magic Quotes GPC funckió = Nem értékén áll?

Több
11 éve 5 hónapja - 11 éve 5 hónapja #1208 Írta: kisgal
Sziasztok!

Első feladat, ha éles szerveren telepítesz, hogy szolgáltatóval előtte részletesen egyeztetni kell. Az én tapasztalatom, hogy localhost-on tökéletesen ment. Írtam a szolgáltatónak, hogy szeretnék joomla 3.0 telepíteni, rendben menni fog-e, válasz természetesen.

Frissítés közben elszállt egy php hibával. Gondoltam, ok, akkor legyen egy szűz telepítés és ekkor derült ki, hogy szükséges lenne a Magic Quotes GPC php funkciót engedélyezni a szerver oldalon és ameddig ez nincs nem is engedte telepíteni.

Most várok a szolgáltatóra.
Utolsó szerkesztés: 11 éve 5 hónapja kisgal által. Indoklás: magyartalan kifejezés

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
11 éve 5 hónapja - 11 éve 5 hónapja #1209 Írta: Balázs
PHP Magic Quotes: Alapvetően azt a célt szolgálja, hogy a kezdő PHP programozóknak segítsen elkerülni az SQL Injection alapú támadásokat, azonban a PHP 5.3-tól kezdve már elavult megoldásnak számít és használata nem javasolt. Helyette a futás idejű, explicit eszképelés ajánlott.

Alapesetben nincs szükség rá. Nézd meg az én PHP beállításaimat Joomla 3 alatt:

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 11 éve 5 hónapja Balázs által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
11 éve 5 hónapja - 11 éve 5 hónapja #1210 Írta: kisgal
Szia!

Igen én is olvastam, hogy meg fog szűnni, de nekem nem engedi telepíteni a joomla 3.0 az éles tárhelyre emiatt.


kisgal
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 11 éve 5 hónapja kisgal által. Indoklás: kép csatolása

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
11 éve 5 hónapja #1213 Írta: Balázs
Érdekes. Sikerült egyezkedned a szolgáltatóddal?

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
11 éve 5 hónapja #1218 Írta: adam
Most próbáltam installálni a tárhelyemen és nálam is a Magic Quotes GPC-vel van gondja.
Szerinte nem támogatott. A php infóm szerint meg igen...

php 5.3.16
magic_quotes_gpc On

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
11 éve 5 hónapja - 11 éve 5 hónapja #1219 Írta: Balázs
Egyéni php.ini futtatásra van lehetőség a tárhelyeteken?

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu
Utolsó szerkesztés: 11 éve 5 hónapja Balázs által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!