Csak a cikkek áttelepítése egy másik oldalra

Több
2 éve 2 hónapja #16588 Írta: Humanpyx
Humanpyx válaszolt a következő témában: Csak a cikkek áttelepítése egy másik oldalra
Az adatbázisban melyek a cikkekhez kapcsolódó táblák? Köszönöm válaszod előre is.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
2 éve 2 hónapja #16594 Írta: kovacshazi
kovacshazi válaszolt a következő témában: Csak a cikkek áttelepítése egy másik oldalra
adatbáziselőtagod_content

Segítség Joomla és VirtueMart webáruház készítéséhez, problémák megoldásában
www.webprogramok.hu

Joomladay2013 - Budapest, Hungary
www.joomladay.hu
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Humanpyx

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
2 éve 2 hónapja #16595 Írta: Humanpyx
Humanpyx válaszolt a következő témában: Csak a cikkek áttelepítése egy másik oldalra
Köszönöm szépen!

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
2 éve 1 hónapja #16607 Írta: Humanpyx
Humanpyx válaszolt a következő témában: Csak a cikkek áttelepítése egy másik oldalra
Php my adminban sikeresen exportáltam a contect táblát majd importáltam is az új adatbázisba. Látom is a cikkeket a php my admin adatbázis felületen, de a joomla oldal administrációs oldalon a cikkeknek nyoma sincs. Mit kell még csinálni ilyenkor? Előre is köszönöm a segítséget!!!

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
2 éve 1 hónapja - 2 éve 1 hónapja #16608 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Csak a cikkek áttelepítése egy másik oldalra

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu
Utolsó szerkesztés: 2 éve 1 hónapja Balázs által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
2 éve 1 hónapja #16610 Írta: Humanpyx
Humanpyx válaszolt a következő témában: Csak a cikkek áttelepítése egy másik oldalra
Ismerem köszi! De nálam Joomla 4-el nem működik megfelelően. Tudom, hogy vannak fizetősek is amik kompatibilisek. Csak pont sql programozást tanulok és "idegesít", hogy pont ezt nem tudom megoldani.:)

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!